Hesabı biz soruyoruz


“Bu yaptıklarının hesabını soracağız” diyen insan şeytanı!

Şu anda zaten size hesap soruyorum, neden kabullenemiyorsun? Sebepsiz şekilde mi bunlar başınıza geliyor? Şeytanlıkta İblis ile yarışır olmuşsun.

ABD’nin çökmesinden sonra Çin ve Hindistan’ı kulanmak isteyenlerin ne kadar büyük yanıldıklarını hep beraber görüyoruz. Çünkü Çin ve Hindistan da ABD ile birlikte çöktü. İstanbul’un siyaseti, onların beklentilerini boşa çıkarttı.

İrlanda’nın gerçek hürriyetine kavuşması için de bundan sonra türlü hamleler yapacağım. Hürriyet mücadelesi veren İrlandalıların da yanındayım.


“Türkiye’nin öfkesine yüz adet daha Kur’an–ı Kerim yakarak karşılık verilmeli.” diyen İsveç Demokrat Partisi Genel Sekreteri Richard Jomshof da bir biyonik robot. Herhangi bir yerde bir anda bayıltılıp da karnı yarılsa, dünya hayrete düşer. O görüntüler dünyaya yayılmasın diye çırpınırlar. Jomshof suretindeki bu biyonik robot da Vatikan’daki biyonik robotlara bağlı.

Biyonik robotun içinde, o küçücük uzaylıların girebileceği kafesten/kutudan vardır da muhtemelen içinde uzaylı yoktur. Artık biyonik robotların çoğunda uzaylılar yok ve içleri boş.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın