Derhal vazgeçsinler

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, Almanya’nın İstanbul Sözleşmesi’ni şubat ayından itibaren ‘tam olarak uygulayacağını’ açıklamış.

Bütün insanlığın, başta da kadınların aleyhine olacak tarzda ve sinsice hazırlanmış olan o sözleşmenin ismini değiştirsinler ya da tamamen iptal edip başka bir yerde yeniden imzalasınlar. Cinsi sapıklıklara, fiziki ve manevi felaketlere sürükleyen o sözleşmenin adının “İstanbul sözleşmesi”ne çıkartılması da maksatsız değil… Lakin İstanbul bu oyunlara direndi, bu oyunları/tuzakları bozdu ve namussuzluğu tercih etmedi. İblis’in ve Deccal’ın dayattığı rezillikleri kabul etmedi.

Annalena ile aynı merkeze çalışan Tayyip’in ve çetesinin, bu milletin değerlerine daha fazla saldırmasına meydan vermedi.

Annalena ve benzerleri ne pislik yapacaklarsa, uzaktan uzaktan yapsınlar ve İstanbul’u buna karıştırmasınlar, alet etmesinler. Müslüman Türk milletine kendi sapıklıklarını dayatmak istemesinler. Bunu, perde arkasından, hukuksuz ve gayr-i meşru anlaşmalarla, paslaşmalarla yapmaya çalışmaktan da derhal vazgeçsinler.

İstanbul, hususiyle son iki buçuk senedir, bu gibi sapıkça hamleleri dünyanın dört bir yanında da baskılayan ve kaldıran tarzdaki mücadelesine tavizsiz şekilde devam edecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın