Denge ve karar değişiklikleri var


Son ikazları yapmış, birkaç güne dengelerin ve kararların değişeceğini herkesin anlamasını sağlamıştım. Beklenen güne/ana geldik.

Çin’i ve Kore’nin kuzeyini koruyan metafizik desteğimi bölgeden tamamen kaldırıyorum. Bölgede bunlara savunma sağlayan bütün çemberleri kaldırıyorum. Bölgeyi, Kore’nin kuzeyinin ve Çin’in ve Rusya’nın düşmanlarına tamamen açtım. Havadan, karadan ve denizden açtım… Şu andan itibaren o bölgede Rusya’yı, Çin’i ve Kore’nin kuzeyini yoğun sinyale alacağız. Ayrıca her türlü siyasi, askeri ve mali dengeleri de iyice, yıkıcı seviyede aleyhlerine çevireceğiz. Çin’in ve Kore’nin kuzeyinin hedef alındığı askeri müdahalelere dahi tepkisiz kalacağız.

Japonya, Tayvan ve Kore’nin güneyine giden sinyallerimizi ise bir miktar azaltacağız. Bu üçlünün bölgede daha hakim halde olmalarını sağlayacak ama ayağa kalkmalarına da izin vermeyeceğiz. Bölgedeki tarafların danışıklı dövüşlerine şu andan sonra asla izin vermeyeceğiz. Danışıklı dövüşmeyen tarafların, Çin’e ve Kore’nin kuzeyine karşı yapacağı tatbikatlara, askeri seferlere/uçuşlara, deniz zırhlılarına v.s. büyük bir serbestiyet vereceğiz.

Çin’in tamamında, Kore’nin tamamında, Rusya’nın tamamında, Tayvan’ın tamamında, Japonya’nın tamamında, bu kadar geniş bölgenin tamamında Samsung marka bütün cep telefonlarını ve bilgisayarları ve tabletleri… Ayrıca Çin markası olan ya da kendi markası olmasa da Çin’in imal ettiği bütün cep telefonlarını, bilgisayarları ve tabletleri sinyale alacağız. Yine bu geniş bölgedeki Samsung ve Çin markaları ile bağlantılı bütün baz istasyonlarını sinyale alacağız. Bölgede idari/siyasi, askeri ve mali/ticari sahalarda büyük krizlere sebep olacağız. Çin’e, Rusya’ya, Japonya’ya ve Kore’nin güneyine ait olan sosyal platformların tamamını da yoğun sinyale alacağız.


Yine bu bölgede, şu anda pek çok bölgede yaptığımız gibi elektrik santrallerini, trafoları da hedef alacağız. Elektriksiz bıraktığımız yığınlar arasına yüzlerce milyon kişiyi daha ekleyeceğiz. Yine bu bölgede, Ankebut Ağı ile doğrudan ya da dolaylı yollardan bağlantılı olan bütün şirketleri, fabrikaları, imalathaneleri yoğun sinyale alacağız. Sadece bir kaç gün içinde bile yüzlerce milyar dolarlık zarara sebep olacağız.

Sonra da yayınlar yapacağım ve “Haydi Türkiye’nin, İstanbul’un karşısında durun da sizi görelim. Haydi bu bizim bölgemizde her türlü pis işlere, kara ve kanlı işlere devam edin de sizi görelim. Bizim iç işlerimize karışın da sizi görelim. O kara ve kanlı paralarla Ankara’yı daha uzun süre fonlayın da sizi görelim” diyeceğim.

Ayrıca şu andan itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren Rusya ve Çin diplomatlarını, casuslarını, kara paracılarını, biyonik robotlarını, her türlü mekanlarını çok ama çok ağır sinyale, bu güne kadar görülmemiş seviyede sinyale almaya başladık.

Bundan sonra Türkiye’nin Çin’i taşımasının bir manası yok. Çin’in kısa sürede parçalanmasını, orta vadede ise yok olmasını sağlayacağız. Uzun vadede ise lanetle anılmasını sağlayacağız.

Bundan böyle, her kime fırsat ve mühlet veriyorsak, çok çok kısa süreliğine vereceğiz ve baktık ki kullanmayacak, son darbeleri de vurup ezip geçeceğiz. Şu anda dünyayı bile tersine döndürebilecek güce sahibiz. Galaksiler toplanıp gelseler bile Ankebut Ağını elimizden alamazlar. Yerin altındaki ve üstündeki satanist pislikleri elimizden alamazlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın