Ankebut Ağı kimseyi durduramayacak | Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Selamun aleyküm hocam. Rüyamda apartmandan çıkıyorum. Bahçede komşu kızının tuhaf hareketlerini görüyorum. Sanki kuduz gibi sağa sola saldırıyor. Bakıyorum pencereye annesi pencere arkasında izliyor sadece. Uzaklaşıp sokağın başından izliyorum bir müddet ve polisi veya hastahaneyi arayıp çocuğun tetkiklerini yaptırtıyorum.
Sonra bir odaya giriyorum .7 8 tane doktor durum hakkında konuşuyorlar. Doktor bey diyorum en baştakine . Durum gayet açık değil mi ciddi değil mi ? Bu saldırıları normal mi ? . Aralarından bi doktor doğru söylüyor diyor. ( çekingen bir halde) Soruları yönelttiğim doktor, yüzüme bakıp dalga geçiyor benimle. Yüzüne tokatı basıyorum. Ve dönüp hepsine bağırıyorum:’Sizin hiçbirinizde iş yok . İnsan değilsiniz. Şu duruma bile seyircisiniz!’ Sonra çıkıyorum oradan.

Mehmet Fahri Sertkaya: = v.a.s. Bu rüya da projelere ve projelere karşı olanlara çıkıyor. Aşırı öfkeleneceklerine, saldırganlaşacaklarına ama sonunda tesirsiz hale getirileceklerine delalet ediyor.

Polisin işin içine girmesi

Muhtelif ülkelerde projelere girişmek isteyen tarafların, ülkelerindeki adalet sistemine başvuracaklarına delalet ediyor. Arada yetkililerden hukuksuz tavırlar görenlerin de olacağına ama onların da sonunda tokatı atacağına yani haklılıklarını ispat edip yollarına devam edeceklerine çıkıyor. Tabir ettiğim kara bulut rüyası da buraya çıkıyor. Ankebut Ağı, bu defa kimseyi durduramayacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın