“Öyle ise biz de böyle saldırırız”


Şu restleşme ortamında, o kadar çaresiz, güçsüz ve bitik bir haldeler ki yıllardır ifade ettiğim gibi, son çare olarak elektromanyetik saldırı silahlarını, suni afet silahlarını kullanıyorlar.

Sadece depremler yapmak istemediler. Şu anda Türkiye’de, en çok da İstanbul’da yaşanan acayip iklim şartlarının sebebi, bu saldırılar.

Sadece İstanbul değil, bütün Marmara bölgesi öncelikli hedef… Mesela İstanbul kadar, Bursa da öncelikli hedef… İstanbul’un, Türkiye’yi ve dünya insanlığını gerçek hürriyetlerine kavuşturmasını, kurtarmasını istemiyorlar. İstanbul’un, Türkiye’nin bütün sorunlarını hızla çözmesini istemiyorlar.

Mağlup olacakları, sonunda tamamen kaybedecekleri çoktan kesinleşti ve bu nedenle vahşice saldırganlık sergiliyorlar. “Öyle ise biz de böyle saldırırız. Biz de size böyle zarar veririz.” ayarındalar…

Bursa’da o bulutların görülmesinin iki sebebi var:

1- Bölgenin tabii manyetik alanında yaşanmakta olan ani ve yüksek seviyeli değişmeler

2- Bulutun içinde kendini gizlemek isteyen uçan daireler…

Malumunuz, manyetik alan aniden değişirse yağışlar da rüzgarlar da sıcaklık da değişir. Bunların ani değişmesi nedeniyle de tuhaf bulutlar oluşur. Hayvanlarda, hususiyle göçmen kuşlarda davranış bozuklukları görülür. Hayvanlar, dünyanın tabii manyetik alanının dengeli olmasına, bizden daha çok muhtaçlar. Sorunlar yaşandığında, bizden önce tesirlenirler ve halleri değişir.

Kritik ehemmiyete sahip sanayi siteleri, fabrikalar, barajlar, enerji santralleri, devlet daireleri/binaları hep bunun farkında olunarak tedbirler alınarak mesailer yapmalılar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın