Türkiye’nin başına kim geçecek | Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Rüyamda bir plazada yeriniz varmış giriş katta siz o gün gelmediniz oraya. Çok fena yağmur yağıyor araba ile oraya gitmeye çalışıyorum ters yön düz yön trafiği birbirine katarak gidiyorum. Polislerde görüyor bişey demiyor kimse. kılıçdaryan plazanın girişinde yağmurdan sucuk gibi olmuş bağırıyor ben buranın başına geçeceğim bu sıkıntıları halledeceğim dediği anda yanına varıyorum. Yanağına ufak ufak vuruyorum seni başkan yaptırmayacağım aslan parçası dedim. Kılıçdaryanın gözleri büyüdü. O arkamdan iş çevirip başa geçmeye çalışacağını bildiğimden plazaya sizin şifrenizle girdim. Güvenlik beni tanımıyor sizin ofise geçtim. Maksadım sizin daireden sizin adınıza konuşup kılıçdaryanı siteden attırmak. Sizin ofisin anahtarı bende değilmiş ben kendi ofisime geçiyormuşum. Bir yandan sizle sürekli irtibat halindeyim. Plaza su almak sıkıntıya girmek üzere.

Tabire çok muhtaç değil. Plaza türkiye. Kılıçdaryan başa geçme planları var sizde onu engelleyeceksiniz. Bu arada kılıçdaryana ermeni olduğunu bildiğim bir arkadaşım yardım ediyordu. Ona da ayrı sinirlendim neden onun yanında durdu diye. Yüzüme gülüyor benden yanaymış gibi duruyor ama arkamı dönünce kılıçdaryanın peşindeydi

Mehmet Fahri Sertkaya: Çok iyi…

Akademi Dergisi sayesinde, bütün dünya genelindeki çok yüksek sayıda kişi aynı anda, rüyaları doğru tabir etmeyi de öğreniyor.

Plaza hükumet… İşi tamamen bitmek üzere, bunu rüyalardan da gerçek hayattaki vaziyetten de herkes zaten iyice görüp anladı. Kemal Kılıçdaryan’ı sadece kendisi olarak değil, temsil ettiği kesim/kitle olarak da değerlendirmek lazım.

Alevi rolu oynayan bir gizli Ermeni olduğuna göre, gizli Ermeniler ve arka plandan bu piyonları oynatan Londra, bu defa bu piyonlarını kullanarak iktidar olmak istiyor ve buna izin vermiyorum. Londra, ülkede sanki gerçek bir seçim yapılmış görüntüsü oynatarak Tayyip’i biraz daha iktidarda tutmak istiyor. Bu mümkün olmazsa, bunca zaman Tayyiple danışıklı dövüştürdüğü bu Ermeni grubunu (Altılı çeteyi) iktidara taşımak istiyor.

Daha derinden bakarsak, Kemal kılığında yapılmış olan biyonik robotun arkasındaki uzaylı grup iktidar olmak istiyor, buna izin vermiyorum.

Neticede, bir grup vatan hainini, kara paracıyı, teröristi, peşkeşçiyi, Türk ve İslam düşmanını devirince… Aynı şartlardaki başka bir grubun bir şekilde iktidarı ele almasına izin vermiyorum, bu kesin… Yıllardır Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaryan, Ahmet Davutyan ve bir bütün olarak bunların grubu, bu günleri beklediler. Mfs’nin AKPKK canavarını eritmesini, takatsiz düşürmesini, dünya dengelerini de bu yönde değiştirmesini ve mfs AKPKK’yi tamamen devirdiği anda bir şekilde ve bir oldu bitti ile iktidarı ele geçirmeyi beklediler.

Yine kesin olan şu ki ben başa geçmiyorum, geçmek istemiyorum.

Bir adamımı memleketin başına getiriyorum ve arka plandan destek veriyorum. Hizmetime bu şekilde devam ediyorum.

“Ters, düz yön demeden ve trafiği birbirine katarak” yol alması, darbe olacağına mı delalet ediyor? Ortalığı yıka yıka iktidarı alacağına mı çıkıyor? Yoksa darbeye bile gerek kalmıyor mu?

Bir sebeple AKPKK’nin ve Tayyip’in aniden devrileceği ve diğer piyon grubunun iktidara oldu bitti ile konmak isteyeceği kesin ama bakalım gerçek hayatta nasıl yaşanacak bu rüyanın o kısmı… O ters, düz demeden hızlıca yol alma kısmı…

Mevcut ve saçma sapan rejimi ve guguk sistemini dikkate almadan iktidarı almak demek de olabilir. Sömürgeci batı dünyasının dayatması olan rejimi ve hukuki sistemi bir anda yürürlükten kaldırarak iktidarı ele almak demek de olabilir bu… Şu anda bile o güçteyiz zaten… Polislerin bir şey demesi, müdahale etmesi gerekiyorken dememeleri, bu ihtimali güçlendiriyor. Çünkü polis, devlet otoritesi demektir.

Rüya sahibinin plazaya benim sayemde girebilmesi zaten benim gücümle ve imkanlarımla iktidara gelebileceğine delalet ediyor.

En merak edilen de şudur herhalde, rüya sahibi kimi temsilen kendini gördü ve ben kimi Türkiye’nin başına getireceğim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın