Ezer geçeriz, hepsi bu | Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Selemün Aleyküm efendim bugün bir rüya gördümde
Rüyamda sizin mekanınızdaydım mekan üstteki attığım fotoğraftaki renkte iç rengi değişik bir metalden yapılmış yep yeni rengi de daha koyuydu mekana girdiğimde bazı vatanseverleri gördüm bilgesayarın başında bir vatansever 3 taneside ayakta bir şeyler istişare ediyorlardı ses yankılanmıyordu yürürkende mekandan ses gelmiyordu içerisi sessiz ve çok güvenli bir yerdi hiç görmediğim teknolojik cihazlar vardı mekanın içinde mekan çok büyük olduğu için sizin ekininizden bir kişi bana mekanı gezdiriyordu ki diğer salona ortada kalan salonda köşenin yanında sizin bilgesayarınız vardı bilgrsayarın yanındada bilmediğim teknolojik aletler normal sizin bilgesayarınıza dokunmak yasak tı ama benim kullanmam bakmam için hiç bir şey söylemediler hatta öğrensin baksın diye de memnun oldu bilgesayara bakarken sizin hesabınızla karşılaştım ama bir bankada değildi bakiyeniz yazıyordu ordan anladım yüklü bir miktar bakiyenizde vardı ki ne olduğunu anlamadan bir anda düşmanlarınıza sizin bilgesayarınızdan 500 TL gönderdim yanlışlıkla sonra eyvah geldiğim nasıl bir yanlış yaptım ben bunun vebalini nasıl ödeyeceğim şimdi diye içimden geçirirken acaba kendi hesabımdan gerimi yüklesem diye düşündüm ama ikna olmadım sonra siz mekana geldiniz çok mutlu bir şekilde ben ses kayıtlarınızda bile bu kadar mutlu olduğunuzu görmedim benim telaşlı halimi görünce hemen bilgesayara doğru yöneldiniz sonra bana dönerek tamam tamam bişey olmaz artık bitti bunların işi der gibi buna benzer bir şey söylediniz sonra uyandım efendim

Mehmet Fahri Sertkaya:
Putin

karakteri de Tayyip karakteri de benim devlet gücüyle tutuklanmamı istiyorlar. Çarşı çok karışabilir, herkes her şeye hazır olsun.

Bizim devletimizin kurumlarının başına sızmış kripto kimlikli vatan hainlerine ve kara paracılara asla itaat etmeyeceğiz.

Bize her yol İstanbul…
Sıkıntı yok, ezer geçeriz.
Gerçek hükumetin kim olduğunu açıkça göstermiş ve hesap etmediğimiz, planlamadığımız bir zamanda devletimizin idaresini elimize resmen/açıkça almış oluruz. Bir de çok hain ölür. Dünya da karışır. Hepsi bu…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın