Tesla’nın ürettiği arabaları kullanmayın


Tesla marka araçların tamamını sinyale alacağız. Öncelikle sürücüleri zaten insanlıktan çıkmış, merhametsiz ve karaktersiz olmuş kişiler olan Tesla marka araçları sinyale alacağız. Net anlaşılsın diye net yazıyorum. Söz konusu araçları, trafikte seyir halinde iken sinyale alacağız. Hem araçları hem de haram yiyici, rüşvetçi, zalim, insanlık için muzır varlık olmuş, kara paracı, dolandırıcı sürücülerini sinyale almış olacağız. Bu, dünyanın her yerinde eş zamanlı olarak yapılacak. Bu, şu yayınla birlikte başlamış olacak.

Basına ve medyaya zaten haberler üst üste yansıyacaktır. O sırada masum sivil insanlar o arabaları kullanmaktan vazgeçecektir. Geçmeyenler de kendi sonlarını kendileri tercih etmiş olacaklar. Akıllarını kullansınlar, bu kadar sorunlu arabalara binmesinler. Ayrıca insana yakışan bir duruşları olsun da dolandırıcıları, kara paracıları, insanlık düşmanlarını desteklemesinler. Onların ürettiği ürünleri almasınlar. İnsanlık adına hiç değilse bu kadarcık bir duruşları ve mücadeleleri olsun.

Bu dünyada boğazları ve kanalları nasıl kapatmışsam, Tesla marka arabaları da istediğim yerde yolundan çıkartabilirim. Bu benim sistemim için işten bile sayılmaz.

Tesla’nın, daha doğrusu Elon Musk üzerinde gösterilen bütün şirketlerin imalat sistemlerine, bilgi işleme sistemlerine, insan şeytanı olmuş çalışanlarına zaten sıkıntılar veriyorduk. Şu andan sonra kat kat daha fazla sorunlar yaşanmasını sağlayacağız.

Hiç kimsenin kara ve kanlı paralarla devasa şirketler kurmasına, sonra o şirketler üzerinden de ayrıca insanlığı dolandırmasına… Ayrıca o şirketler üzerinden de kara para işleri yapmasına… Elde ettiği maddi gücü insanlığın zararına olacak şekilde türlü projelerde kullanmasına izin vermeyeceğim. Gökte bir tane Starlink uydusu bile bırakmayacağım.

Böyle şeyler yaşamak istemeyen ülkeler, şirketler, patronlar, siyasetçiler varsa, İstanbul’un kriterlerine uyacaklar ve İstanbul’a karşı durmayacaklar. İstanbul zaten suçsuz kimseye zarar vermez. Canına da vermez, malına ve mekanına da vermez.

İstanbul’un kriterleri zaten asgari insani hassasiyetler demek…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın