Suni sisler bitti, işler karıştı


Kara para gemileri yine boğazlardan geçemiyorlar.

İstanbul Boğazında Ukrayna’dan gelen ve kara para işlerinde kullanılan bir yük gemisi karaya oturdu. Kurtarma çalışmaları sürerken gemi trafiği geçici süreyle askıya alındı.

Bu kaçıncı vaka etti, ben sayamadım. Dünyanın şaşkın bakışları arasında, İstanbul boğazında, izah edemedikleri şeyler üst üste yaşanıyor.

Ben boğazları kara paracılara, satanistlere kapattığımı açıkça ilan ettim. Şimdi bu geminin arkasında olanlar, Türkiye içinden ve dışından olanların hepsi, bu teşebbüslerinin cezalarını çekmeye devam edecekler. Bu iş, geminin karaya oturması ile sınırlı kalmayacak. Çok sayıda kara paracı kişi ölecek.

Bu dünyada bebekler, çocuklar, gençler, yetişkin insanlar kaçırıldıkça… Bu dünyada organları için insanlar kaçırıldıkça… Bu dünyada hükumetlerin ittifakıyla organ kaçakçılığı yapıldıkça… Bu dünyada insanlar satanist ayinlerinde parçalandıkça… Bu dünyada insanlara zorla fuhuş yaptırıldıkça…

Ayrıca İstanbul’un Türkiye’ye ve çevresine dair hedeflerine karşı duruldukça…

Ben de bu dünyanın denge çubuklarını bile yerinden sökeceğim. İktiza ediyorsa dünyayı içindeki herkesle birlikte yörüngesinden çıkartacağım ve uzayın karanlığına savuracağım ama bu şeytani sistemi yine de yok edeceğim.

Kana kana, göze göz, dişe diş… Öldürülen masumların intikamı olarak satanistleri öldürmeye, kara paracıları öldürmeye, her türlü siyasi, askeri ve ticari teşkilatlarını tamamen çökertmeye devam edeceğim. Yerin altıntaki satanistleri ve kara paracıları, üstündekilerden öne almaya da devam edeceğim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın