Çok büyük kazanacağız | Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Selamun aleyküm hayırlı sabahlar.
Rüyamda kafeterya gibi bir yere gidiyorum. Birden biri bağırıyor geri dönün Ocak patladı. Herkes koşar adımlarla geri kaçıyor. Merdivenlerden çıkıyorum arkamda bir yığın kalabalık. Düşersem Allah korusun ezileceğim diyorum temkinli ve dikkatli çıkıyorum.
Önümde çocuklar oyun oynarken yere uzanmış görüyorum. Ne yapıyorsunuz kalkın diyip çocuğun kolundan kaldırıp çıkıyorum ordan kalabalığa ezdirmeden.
Kısa bir anlığına dönüyorum arkamı baya yanmış kapkara olmuş görüyorum. Oturmuş yanan yerlerin yanında kara kara düşünen insanlar vardı.

Mehmet Fahri Sertkaya:
= v.a.s. Son günlerdeki rüyalarla aynı şeyleri haber veren bir rüya görmüşsün, çünkü vakti geldi. Ankebut Ağı tarafı dünyanın her yerinde çok fena hallere düşecek. Can, mal, şirket kayıpları çok olacak.

Aynı zamanda bu rüya benim ve benimle birlikte hareket edenlerin çok büyük kazanacağımıza da delalet ediyor.

Kafe, gerçekleştirmek istediğim projeler.

Ocak, şansımın yaver gitmesi. Beklediklerimin olması…

Patlama, gelişmelerin bir anda TV ve gazete haberlerien konu olacağına delalet.

Merdivenlerden çıkmak, makamın, itibarın, maddi ve siyasi gücün artması. Yükselmek.

Süreç boyunca maneviyatıma dikkat edeceğim, tedbirli ve dikkatli olacağım anlaşılıyor.

“Rüyada bir çocuğu kötü bir durumdan kurtardığını görmek, kişiliğinizin çocuksu kalmış yönlerini kaybetmekten korktuğunuza yorumlanır. Aynı zamanda, zarar gören kişilik özelliklerinizi kurtarmak ve düzeltmek için gösterdiğiniz çabaları temsil eder.”

Oyun oynayan çocuklar, bana zarar verememiş düşmanlarım aynı zamanda… Yere uzanmış olmaları da şu andaki halleri. Artık kontrolü kaybettiler, darmadağın oldular ve çaresizler.

Aralarından bir çocuğun kaldırılmış olması, düşman taraflardan birinin benden yana olacağı, saf değiştireceği ve onu hemen ayağa kaldıracağım, sorunlarından çıkartacağım manasına gelebilir.

“Rüyada kalabalık görmek güzel şeylere yorulur. Hedeflerin ve ideallerin gerçekleşerek, kişinin esenlik, mutluluk ve refah içinde yaşayacağı anlamına gelir. Rüyasında kalabalık gören kişi çok azimli sebatkâr ve çalışkan kişidir ve üstesinden gelemeyeceği hiçbir iş yoktur. Rüyada açık ya da kapalı mekânlarda görülen kalabalıklar nedensiz bir araya gelen kişilere işaret eder. Rüyada kişinin kendini kalabalık içinde bir lider, başkan ya da komutan olarak görmesi, kişinin toplumda yaptıkları ve konuştukları sayesinde beğeni toplayarak, çok sayılan ve sevilen biri olacağına işaret eder. İş sahibi olan kişi rüyasında kalabalık görürse rüyası, işlerinin büyük ilgi göreceğine ve artacağına delalet eder. Hükümete karşı bir adaletsizliğe ya da yanlışlığa karşı toplanır ve ses verirse eğer bolluğu ve berekete işarettir.”

Her yerin yanmış olması da Ankebut Ağına büyük gelir getiren her yerin kontrolüme geçecek olması. Kara kara düşünenler de Ankebut Ağındaki düşmanlarımın önde gelenleri.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın