Acımasızca taaruz ediyoruz, edeceğiz


Fecr suresi okuya okuya çok güçlü metafizik sinyaller yayıyoruz.

Bütün Arap yarımadasını en başa aldık, dünyanın diğer hedef bölgelerini sonraki sıralara aldık.

AKPKK’yi ayakta tutmaya oynayan, hala Türk milletini sömürmek için çırpınan… Hala on beş milyondan fazla sözde mültecinin Türkiye’de kalması için çırpınan… Hala Suriye meselesinde, İran ve Yunanistan meselelerinde bizimle inatlaşan devletleri ve devletçikleri, liderleri, hükumetleri, gizli servisleri, iş adamlarını, şirketleri, metafizikçileri, herkesi en başa aldık.

Türkiye içinden Suriye, Irak ve İran’a… Ayrıca Kıbrıs, Ege adaları ve Yunanistan’a… Bunlardan daha önceklikli olarak da BAE, Katar, Suudi Amerika, İsrail, Ürdün, Lübnan, Yemen, Umman ve Kuveyt’e kadar bütün bölge ağır/yoğun sinyal içinde…

Buralarda yaşamakta olan, Arap ve Yahudi bilindiği halde aslında çoktan Çingeneleşmiş, Firavunlaşmış, insanlık düşmanı haline gelmiş, İngiltere merkezli sisteme ya da Çin’e bağlı çalışan herkesi de hedef alıyoruz. Çok çok yüksek sayıda insan bu niyetin/hedefin içine giriyor. Sayılan yerlerdeki gizli Ermenileri de asla ihmal etmiyoruz.

Yetmedi… Bütün bunların haricinde, yerin üstünden daha öncelikli olarak da buralardaki bütün yeraltı uzaylı şehirlerini ve topluluklarını hedef alıyoruz. Yerin üstünde nizamı bozanların, yerin altında rahatça yaşamalarına asla izin vermeyeceğim. Onların da sadece canlarını değil, mallarını, araçlarını, sistemlerini, şehirlerini, her şeylerini hedef alıyoruz.

Milyarlarca insan ölecek, sebebine 3. dünya savaşı çıkacak, bütün havalimanları ve bankalar çökecek olsa bile… Bütün petrol ve gaz kuyuları patlayacak, bütün rafineriler ve petrol/gaz gemileri patlayacak olsa bile… Bütün enerji santralleri patlayacak ve devre dışı kalacak olsa bile… Sayılan yerlerdeki bütün askerler, polisler ve devlet memurları topluca ölecek olsa bile…

Hatta dünyanın manyetik düzeni ayarından çıkacak, dünya uzay boşluğuna savrulacak olsa bile durmayacağız ve bedeli her ne olursa olsun, ilan ettiğimiz hedeflerimize kısa sürede ulaşacağız. Sahadaki somut/zahiri hamlelerimizi de eş zamanlı olarak artıracağız.

Fecr suresinde de çok hikmetler var. Arap yarımadası denilen yerlerde hüküm sürmüş ve bir süre sonra sapıtmış, İblis’e uymuş, satanistleşmiş, ayinler yapar olmuş, masumlara kıyar olmuş bazı kavimlerin nasıl helak edildiklerine de temas edilen bir sure bu…

Bölgedeki bütün muzır varlıkları, bütün Türk, İslam ve insanlık düşmanlarını… Tıpkı Ad, Semud, Medyen halkları ve Firavunlar ile emirlerindeki çeteler gibi helak etmek en öncelikli hedefimiz.

Şu andan itibaren Suriye’deki Esed unsurları başta olmak üzere, İran, ABD, Rusya ve Türkiye unsurlarının da tamamını, ayırt etmeden tamamını çarpacağız. Bir günde binlerce askerimizin ölüm haberi gelse bile durmayacağız.

Gayret bizden, tevfik Allah’tan… Dediğim gibi, buradan dönüş yok, vakit geldi. Bakalım neler olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın