Gözlerim kör ama görüyorum


Soysuz tutuklanıyor. Meral’in etekleri tutuşuyor ve peşinden o da tutuklanıyor. Bohçalıya kadar o MHP’liler topluca oyundan düşürülüyor. İstanbul’da bir adam var ve fırtına gibi esiyor.

Tayyip ise televizyona çıkıp konuşuyor, kendini ayakta tutmayı deniyor. Herkesin fark edeceği şekilde, televizyondaki konuşmasında, İstanbuldaki o adama yalvarıyor. Lakin Tayyip de indirilip ellerine kelepçe vuruluyor.

İstanbuldaki o adam çok sabır etmiş, çok dolmuş. Ona da çok çektirmişler. Onu dinlememişler, damarına basmak istemişler. Hem kendi intikamını hem de milyonlarca insanın intikamını alıyor. Çok ama çok sert alıyor. O İstanbullu adam, başka devletlerin liderlerini bile indiriyor. Onun üzerinde ilahi yardım ve koruma var. Onu kimse öldüremez ve durduramaz.

Herkes tutuklanmıyor, bu süreçte çok sayıda kişinin kafasına tek kurşun sıkılıyor. Büyük, çok büyük hadiseler oluyor. O adamın sözü kanun gibi görülüyor, millet ona uyuyor, ondan yana oluyor.

Evlat! Fırtınaya yakalananlardan olma, kendine ve ailene mukayet ol. Hata yapma, doğru safta ol. Ben çok büyük hadiseler yaşanacağını görüyorum. Ege denizine de dikkat et. Tatbikat diyerek Ege denizine gelebilirler ve Ankara’dakileri iktidarda tutmanın yollarını deneyebilirler. Artık herkes elindeki her kartı oynayacak.

Bir Yorum Yazın