Türkiye’de kimsenin can ve mal emniyeti yok

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Abi Sinan ateşin ölüm emrinin azmettiricisi olarak yakalanan Ayhan bora kaplan Soysuzun torbacısı .15 temmuzda yanında olan torbacılardan bitanesi

Mehmet Fahri Sertkaya: Her şey meydanda, hukukun/devletin işleyişi durduruluyor. Bu meseleye kadar da onlarca mesele patlak verdi. Hepsi Bohçalı’ya, Şenkal’a, Semih’e, Tayyip’e, Soysuz’a ve çevrelerindeki kişilere çıkıyordu, savcılar ve hakimler vazifelerini yapmadılar. Zaten çoğunlukla emir eri yaptıkları polis amirlerine, müdürlerine, savcılara ve hakimlere ve bilirkişilere denk getiriyorlar. Koca devletimizle keyiflerince oynuyorlar. Göstere göstere ve tonlarca uyuşturucu kaçırıyorlar. İnsan ve organ kaçırıyorlar. Emniyet müdürlerini de sisteme dahil ediyorlar. Sorun çıkartana da tetikçi gönderip emniyet müdürlüğü binasında vurduruyorlar. Kaymakamları ve valileri buna göre seçip atayıp kara para işlerinde kullanıyorlar. Bir yandan vergilerle, muhtelif ödemelerle, faturalarla da milleti soyuyolar. O herkesin bildiği ülkelere çalışıyorlar. Devlet sistemi, kim olduklarını artık herkesin bildiği bir mafya tarafından ele geçirilmiş vaziyette. Türkiye’deki hiç kimsenin can, mal, ırz emniyeti yok.

Akademi Dergisi takipçisi – Abi burda hocalarla konuşurken konuyu organ mafyasının memleketimizdeki faliyetlerine getiriyorum ama onlar kabul etmek istemiyorlar

Mehmet Fahri Sertkaya: O hoca zan ettiklerinin arasında gizli Ermeni, gizli Yahudi dolu. Kara paracı dolu. Dikkat et, baltayı taşa vurma, sakata gelme.

Akademi Dergisi takipçisi: – Olur abi

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın