Ortalık çok gergin


ABD’nin de Rusya’nın hali çok kötü. İkisi de aslında bittiler. Kilitlendiler, oyundan düştüler. Yaşananlara inanamıyorlar. Gerçek hallerini göstermek de istemiyorlar. Gerçek hallerini daha fazla gizleyemeyeceklerini de biliyorlar.

Sinirleniyorlar, önünü sonu hesap etmedikleri kararlar alabilirler, hamleler yapabilirler. Bütün saha vaziyetin farkında olacak. Her yerde elimiz tetikte olacağız. Bazı hususlarda çılgınlık yapmaya yaklaşmışlarsa, biz önden hamleler yapacağız.

Hiçbir şeyden geri durmayacağız. Bütün dünya yanacak ve yıkılacak olsa bile bu duruşumuzu bozmayacağız.

Çin’in, İngiltere’nin, Avrupa’nın, İran’ın, Japonya’nın, Güney Kore’nin ve Arap görünenlerin halleri de beter. Dünyayı kilitlemeye, Ankebut Ağı ülkelerini eş zamanlı olarak çökertmeye devam edeceğiz.

Ankara hükumetini ayakta tutmak isteyen kim/ler varsa hepsini çökerteceğiz. İlan ettiğimiz hedeflerimize karşı durmaya çalışan kim/ler varsa hepsini çökerteceğiz.

Daha şimdiden dünyayı değiştirdiğimiz kesinleşti. Zaferimiz kesinleşti. Türkiye’yi gerçek hürriyetine kavuşturacağımız kesinleşti. Lakin asla rehavete kapılmayacağız.

Türkiye’deki ABD/NATO çetelerinin adamlarından sahada rahat durmayanlar var. Ruslardan ve İsraillilerden de var. Gölgeleri gibi peşlerinde olacağız. İktiza eden yerlerde onlara Türk milleti adına birer kurşun hediye etmekten asla çekinmeyeceğiz. Türkiye’nin hürriyetine, siyaset sistemine, adalet sistemine, ordu ve emniyet sistemlerine müdahale eden her Amerikalı, her Rusyalı, her Avrupalı, her Asyalı, her Ortadoğulu, kurşun hediyesini hak etmiştir. O sözde diplomatlara da çok dikkat edeceğiz.

Bu ülke hiç kimsenin sömürgesi değildir. Herkes sınırını bilecek ya da gerekli muameleyi görecek.

Görünürde ABD, aslında İngiltere merkezli dünya sistemi an itibariyle çökmüştür. Sadece bu gerçekleri insanlık duymasın, görmesin diye çırpınıyorlar ve ne yapacaklarını bilmez haldeler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın