Susanlar dilsiz şeytanlardır


Almanya’ya refakatsiz mülteci olarak giriş yapan ve kayıt altına alınan, sonra kendilerinden bir daha haber alınamayan iki binden fazla çocuk, acilen bulunmalıdır.

Bu mesele, milletler arası bir mesele haline gelmelidir. BM teşkilatında ve AB teşkilatında da konu olmalıdır.

Dünyada, genel nüfusa oranla en yüksek sayıda satanistin ve sübyancının bulunduğu ülkelerden biri olan Almanya’da, bu masum ve zavallı çocukların başlarına neler geldiği ortaya çıkartılmalıdır.

Bu çocukların ölü mü, diri mi olduğu bir an önce meydana çıkartılmalıdır. Ölenlerinin nasıl öldükleri, yaşamakta olanların nerelerde, ne şartlarda oldukları meydana çıkartılmalıdır. Yol uzayıp gidiyorsa, satanist ayincilere, sübyancılara ve fuhuş mafyalarına kadar gidilmelidir.

Soruşturmanın seyrine göre, iktiza ediyorsa Alman devlet yetkilileri milletler arası bir mahkemede yargılanmalıdır.

İşin içine muhtelif suçlar ve suçlular karışmadan, iki binden fazla sayıda çocuğun ortadan kaybolması mümkün değildir. Alman devlet yetkilileri masumlar ise, suçluların kim olduklarını bulmak zorundalar. Üstelik gerçek sayı, iki binin çok çok üzerinde de olabilir.

Dünyayı anında sarsması gereken bu kadar vahim ve büyük bir skandal, iki satır haber yapılarak geçiştirilemez. Dünyada hiç kimsenin böyle bir hakkı yok, herkesin o çocukları bulma ya da onların hesabını sorma mesuliyeti var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın