Kısa sürede çözülecek | Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Selamünaleyküm sayın hocam rüyamda sınıfta banyo yaptım üzerimde havlu vardı İstanbul’a gitmek için hazırlık yapıyordum. Sevdiğim kız havludan çekiyordu biraz utanıyordum, hazırlık meşakkatli zordu ama çok heyecanlıydım arkadaşlarımla hepsi ile vedalaştım son olarak sevdiğim kızın sağ yanağından öptüm vedalaştık ben çok heyecanlı ve mutluyum sonrasını hatırlamıyorum.

diğer günkü rüyamda sevdiğim kızla aşk yaşıyorduk o bisiklet sürüyordu ben çok mutluydum ve sonra incir ağacına çarptı kaza yaptı yaralandı ama kan görmedim bacakları kotü mordu onu kucaklıyordum ama fiziksel olarak ağırdı normal olmasına rağmen. sonra ben bisiklet sürerken benden aldı ama aşkımız devam ediyor Yanımızda Bir kız daha vardı. Rüyamı net ayrıntılı olarak hatirlayamıyorum sayın hocam.

Allah razı olsun hocam Allah afiyet versin.

Sonuç olarak rüyalarim duygularımı çok değiştiriyor ve yılda birkaç kez gördüğüm kıza çok çok aşık oluyorum

Mehmet Fahri Sertkaya: = V.a.s. Sen de memleket meselelerine dair rüyalar görür olmuşsun. Bu rüyada sen temsilisin. Sevdiğin kız da temsili. Sınıf, devlet/hükumet işleri ya da muhtelif projeler demek. Banyo yapmak ise, sıkıntıya dönüşen şeyleri etrafından uzaklaştırmak, gereksiz yükü-sıkıntıyı üzerinden atmak, rahatlamak demek.
Havlu görmek ise hayaller ve idealler.

Rüyada genç kız görmek nasip, kısmet, fırsat, ticaret gibi manalara gelir. Vedalaşmak ise iş kurmaya, işinde yükselmeye, çok büyük kazançlara ve yine gereksiz kişileri etrafından uzaklaştırmaya delalet eder.

Yanaktan öpmek ise “Yaptığı işte çok büyük ilerlemeler kaydedeceği için büyük kazançlar elde edeceğine, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine” delalet eder.

Sen bu rüyalarında temsilisin. Bu rüyaların seninle ya da sevdiğin kızla alakası yok, endişelenme. Önceki gün gördüğün rüyanda, yine gündeme göre şeyler görmüşsün. Projeler, bağlantılar, kararlar kısmında sorunlar çıkacağı ama ciddi bir soruna dönüşmeyeceği ve çok kısa sürede aşılacağı, önceki günkü rüyanda da sana malum olmuş.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın