Kaybedenlerden olacaklar

Netanyahu tercihini yaptı. Daha şimdiden, onun ve hükumetinin büyük krizlere girdiğini, aşılmaz sorunların içinde kaldığını ve devrildiğini değerlendirebilirsiniz. Bundan sonra neler olacağı şu anda belli, kesin…

Buna göre kararlar alabilirsiniz. Aksi yönde kararlar alacaksanız bilin ki Netenyahu ve çetesiyle beraber büyük kaybedenlerden olacaksınız.

Netanyahu’nun sık sık adamlarına “Türklerle en iyi mücadelenin nasıl yapılacağını Devlet Bahçeli bilir. Ona danışın.” dediğini biliyor muydunuz?

İsrail’in İran’daki hareket sahasını tamamen bitireceğim. İsrail’in, İstanbul’un estirdiği rüzgarların peşinden kazanmasına, dünyanın hiçbir yerinde ve meselesinde izin vermeyeceğim.

Şu anda, dünya liderleri olarak bilinen o birkaç biyonik robotun hepsinin içi boş olabilir. İçlerinde uzaylı kişiler bulunmuyor ve riske girilerek bütün yük cansız, yapay zekalı bu robotlara bırakılmış olabilir. Biyonik robotların içinde ölen ölene… Biyonik robotlarla dünyada tesis ettikleri sistem bir anda çökse, yeridir.

O gün bu gün değilse bile hiç uzakta değil.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın