Rusya büyük felaketler yaşayacak | Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – S.a. hocam hayırlı sabahlar

Size akşam gördüğüm 2 rüyamı yazmak istedim

Biri ailece dışarı çıkarken kapının önündeydik deprem başladı sarsıntı baya hissedildi ama yıkım olmadı bizde yola devam ettik görümceme gittik bize büyük balık kızarmış baya çok balık vardı sanırım palamuttu ikram etti

2. Rüyada haberleri izliyorum ruslar bir denizaltına biniyorlar bundansonra orada yaşayacaklarmış hepsi binince denizaltı deniz zeminine indi

Mehmet Fahri Sertkaya: V.a.s.

Denizaltıya binen Ruslar siyasetçi mi, askerler mi, siviller mi?

Denizaltı deniz dibine indi mi, sorunlu bir şekilde battı mı?

Sonra ne oldu?

Akademi Dergisi takipçisi: – Hatırlamıyorum

Sadece yüzeyden kayb oldu

Sonrasını hatırlamıyorum hocam bu akşam çok fazla bölük bölük rüya gördüm toparlayamıyorum

Emin olduğum kısmı yazdım

Rüyada balık yemek
Rüyada balık yemek; rüya sahibi kadınsa doğumunun kolay geçeceğine, rüya sahibi erkekse şansının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada  kızarmış balık yemek
Rüyada kızarmış balık yemek misafirliğe çağrılacağınıza işaret eder. Eğer rüyayı gören genç bir kişi ise eğitim amacıyla yer değiştireceği şeklinde yorumlanmaktadır.
Rüyasında gökten kızarmış balık indiğini gören kişi duasından emin olur. Hasımlarına karşı galibiyet elde eder. Şan ve yücelik sahibi olur.

Bazı rüya tabirlerine göre görümce kişinin toplum için güzel ve hayırlı şeyler yaparak dilden dile dolaşan bir üne sahip olacağı ve hayır duaları göreceği şeklinde yorumlanır.

Mehmet Fahri Sertkaya: Deprem gerçek değil, siyasi bir deprem. Galip gelen taraf olacağız. Yolumuz, hizmetimiz devam edecek. Milletimiz ve devletimiz, üzeri örtülü ve sinsi işgalden kurtulacak. Milletimizin tamamı, hizmetimiz karşısında minnettar olacak. Maddi ve manevi manada kazançlı taraf olacağız.

Akademi Dergisi takipçisi: – İnşallah hocam

Mehmet Fahri Sertkaya: – İkinci kısımda gördüğün deniz, Rusya devleti/hükumeti demek. Denizaltının yüzeyde durmayıp dibe inmesi, onlar için çok kötü hadiseler demek. Benim için ve benimle birlikte hareket edenler için ise mutlak galibiyet, zafer, sevinç demek. Türkiye’de yapacaklarımız, peşi sıra Rusya içinde de büyük hadiselere sebep olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın