Türkiye’deki gizli Ermeni paralel devlet çöküyor – 96

Daha önce de paylaşmıştım, Sputnik Türkiye’nin ekibinden olan Erkin Öncan bir gizli Ermeni. Azılı bir Türk ve İslam düşmanı.

Meşhur Erkin Koray da gizli Ermeni.

Erkin Koray’ın 1969 yılında kurduğu ekibinde olan Aydın Buyar Şencan da gizli Ermeni

Erkin Koray’ın elinden tutup onu yükseltenlerden biri olan Arda Uskan da gizli Ermeniydi.

Milliyet gazetesinin bünyesinde Hey isimli bir dergi, 1970’lerin başından 1980’lerin sonuna kadar yayınlandı. Gizli Ermeni Arda Uskan, Hey dergisinin önde gelen yazarlarından biriydi.

Hey dergisinin editörü olan Doğan Şener ve yine önde gelen diğer bir yazarı olan Yener Süsoy da gizli Ermenilerdi.

Yine Hey dergisin önde gelenlerinden olan Erhan Akyıldız ve Ercüment Akman da gizli Ermenilerdi.

Şansal İlgün, Lokman Yavuz, İbrahim Seten, Erdal Gökkaya, Ramiz Dağlı, Ali Öztürk, Muzaffer Kantarcıoğlu, Rüya Ersavcı, Tolga Akyıldız, Kanat Atkaya, Afşin Akın, Uğur Çakır, Umay Umay (Umay Gedikoğlu) hep gizli Ermenilerdi.

Gizli Ermenilerin Hey isimli dergisi bu gün Hey Girl adıyla yayınlanıyor ve yıkıcı faaliyetlerine devam ediyor.

Sputnik Türkiye de Türkiye’deki gizli Ermenilerin kontrolünde bulunuyor. Rusya içinde de kimliği gizli ve açık olan Ermenilerin bir gücü var ve Rusya’nın siyasetine pek çok konuda yön veriyorlar. Zaten Sputnik’in en başındaki Margarita Simonyan da bir Ermeni. Ayrıca Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov da bir Ermeni.

Bu gibi kişiler, Türkiye’nin içindeki ve çevresindeki ülkelerin içindeki gizli Ermenileri de bulundukları ülkelere karşı her türlü ihanet faaliyetlerinde kullanıyorlar, yönlendiriyorlar. Ayrıca böyle kişilere ve gruplara istihbarat, para ve koruma desteği de veriyorlar. Aynı zamanda söz konusu gizli Ermeni kişileri ve çevreleri, en vahşi kara para işlerinde dahi kullanıyorlar.

Gizli Ermeni Erkin Koray’ın kurduğu gruplardan birinde yer alan Harun Kolçak da gizli Ermeniydi.

Harun Kolçak, ileri seviyede cinsi sapık, ruh hastası, Türk ve İslam düşmanı bir kişiydi. Buna rağmen, sözde Türk müziğinin, sözde Türk basın ve medyasının baş tacı ettiği kişilerden biriydi.

Türkiye’de basın, sanat, müzik, medya ve şimdilerde sosyal medya, hep Müslüman Türklere karşı acımasız bir silah olarak kullanıldı, kullanılıyor. Buralarda gerçek Müslüman Türklerin varlık göstermesine bile izin verilmedi, verilmiyor.

Londra merkezli insanlık düşmanı sistem bunu, Türkiye’deki gizli Ermenileri ve Yahudileri kullanarak yaptı, yapıyor. Ve Londra, Türkiye’deki gizli Ermenilerin epeyi bir kısmını bu güne kadar Rusya üzerinden kullandı ve hala kullanıyor.

“Sayın Erdoğan’a sesleniyorum. Tek bir LGBT’li kardeşime zarar gelirse başörtümü çıkarır yakarım.” diyen ve Hıyanet İşleri Başkanlığından ihraç edilmiş olan Fatma Yavuz da gizli Ermeni… Paslaştığı kişiler de hep gizli Ermeniler… Bunlar hep MİT’teki ve adalet sistemindeki sorumlu yetkililerin ilgilenmesi gereken kişiler, çeteler, eylemler, örgütlü suçlar, ihanetler ama kimsenin kimseye dokunduğu yok. Devletmizin ilgili resmi kurumlarındaki ilgili yetkililer vazifelerini yapmıyorlar ve çok yakında şu gibilerle beraber vatana ihanet kapsamında ve şeffafça yargılanarak asılacaklar.

Türkiye’nin, CEO unvanı taşıyan ilk profesyonel üst yöneticisi… Gizli Ermenilerin Sabancı isimli sözde holdinginin, gerçekte organize suç, terör ve ihanet örgütünün eski CEO’su Hasan Güleşçi de öldü. Hasan da gizli Ermeni bir haindi ve çarpılarak öldü.

Sadece Akbank değil, tamamıyla Sabancı holding de batacak, yok olacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın