Herkes bunun farkında olmalı


Türkiye’deki astrologların çoğuna talimatlarla ya da paralar vererek istediklerini yazdırtanlar var.

Akademi Dergisinde yapılan yayınların tesirini kıracak sözde astrolojik yorumlar yapması için talimatlar ve paralar alan astrolog kişilerin bazılarının sosyal medya hesaplarında yarım milyondan fazla takipçi var. Ve takipçilerinin dönen dolaplardan haberleri yok.

Türkiye’de ve dünyada, Akademi Dergisi yayınlarını düzenli ve dikkatli takip ederek beslenen, peşinden yorumlar yapan binlerce astrolog var. Burada yazdıklarımı, anlattıklarımı kendi cümlelerine çevirerek, biraz da çekip büzerek, hafif de astrolojik tabirlerle süsleyerek anlatıyorlar. Bunların iyice Akademi Dergisi’nin etrafında dönmeye başlaması da dünyadaki dengelerin daha hızla değişmesine sebep oluyor. Bu hal, dünyadaki bazı unsurları rahatsız ediyor. Hal böyle olunca astroloji sahası istihbarat servislerinin mücadele sahasına dönüşüyor.

Astroloji sahasında da at izi it izine karıştı ve büyük aldatmalar var, herkes bunun farkında olmalı.

Şu yazımı baştan sona tekrar okumanızda ve hafızanızı tazelemenizde çok faydalar var.

“Ankebut Ağını her yönüyle, her kısmıyla birlikte mahvedeceğiz. Şayet planlarım istediğim gibi sahada uygulanabilirse kısacık süre sonra Biden ve Kamala suretindeki biyonik robotlar, sahada olmayacaklar, durmayacaklar. Putin suretindeki biyonik robot da sahada tutulamayacak Tayyip’ten bile önce devrilecek. Kısmen ya da tamamen danışıklı dövüşen tarafların hepsi kısacık sürede peş peşe oyundan düşecekler. “Bu kadar büyük hadiseler nasıl gerçekleşti. Üstelik bütün bunlar nasıl oldu da bu kadar kısa sürede gerçekleşti” diye diye insanlar şaşırmış vaziyette tartışacaklar”

Yazının tamamı:

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın