Anlaşmalar olacak | Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Selamün Aleyküm Hocam,

Bu sabah rüyamda ben eşim, ve başka bir aile sizin evdeydik, iyi anlaşıyorduk, evinizde yemek yiyorduk o aile ile.
Eviniz müstakil bir evdi.
Ben ve diğer aileden olan adam birlikte sizin evin dış duvarında sarkmıs olan internet veya telefon kablosu olduğunu tahmin ettiğim bir kabloyu duvara sabitledik.

İçerdeyken sizi merak ettim odanıza doğru baktım uzun boyluydunuz ayaktaydiniz o an sırtınızı gördüm mavi bir gömlek giymistiniz.
Dedim temiz bir duş alıp öyle temiz bir şekilde mfs hocanın odasına yanına uğrarım ayıp olmasin diye düşünüyordum uyandım.

Mehmet Fahri Sertkaya: = Kendini ve aileni temsili görmüşsün. Aslında başka kişilersiniz. Projelere maddi işlere çıkıyor bu rüya.

Rüyada mavi gömlek görmek, rüyayı gören kişinin hem meslek hem de özel hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibinin meslek hayatında karşısına çıkacak bazı engellere ve sorunlara rağmen ilerlemeyi, gelişmeyi ve başarılı olmayı bileceğine, resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına işaret eder. Kişi, özel hayatında da huzurlu ve mutlu olacak, sevdiği kişiyle aşamayacağı hiçbir sorun yaşamayacak demektir.

Rüyada Mavi Gömlek Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin vatanına ve milletine hizmet edeceği önemli bir kariyeri olacağına ve kişinin herkesin yapamayacağı kadar özel bir görevi ifşa etmeye layık görüleceğine alamet eder. Yükselişe geçmeye, itibar ve ün sahibi olmaya yorulur.

Uzun boy iş hayatının da uzun soluklu olması anlamına geldiği gibi kariyer yapmak şeklinde de tabir edilir ve kişinin rızkının hiç kesilmeyeceğini, artacağını, maddi anlamda her geçen gün daha da çok para kazanacağını ve alım gücünün artacağını bildirir.

Rüyada oda görmek, zafer anlamına gelir. Rüya sahibinin her işin hakkını vererek, girdiği işlerden hayır bulmasına, rakiplerini ezip geçmesine, bol kazanç elde etmesine ve adından başarıları ile bahsedilmesine işaret eder. Rüyada oda görmek, planlı, programlı, sağlam projelerle çalışan, disiplinli bir iş hayatı ve düzenli bir ev hayatı olan kişi ile tabir edilir. Rüya sahibinin tüm bu donelerin hepsini bir araya getirmesi kendisine şans, başarı ve mutluluk getirecek demektir.

Rüyada kablo görmek, rüya sahibinin aldığı karardan dönmeyen, her zaman sözünün arkasında olan, bazen sonunda ağlamak, üzülmek ya da kaybetmek olan işlere hiç çekinmeden atılan, kesin kararlı ve tutarlı bir kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibi kararsızlıktan nefret eden, hedeflerine korkusuzca ve her türlü dezavantajı göze alarak ilerleme cesaretini gösteren kişidir diye tabir edilir.

Rüyada Kablo Döşemek

Rüyasında kablo döşediğini gören kişi sürekli kaos içinde yaşıyor demektir. Rüya sahibinin etrafındaki insanlar arasında sürekli anlaşmazlık, fikir çatışmaları ve gerginlikler yaşanıyor ve rüya sahibi bu durumun ortasında kalıyor ve ortalığı sakinleştirmek de her zaman kendisine düşüyor diye tabir edilir.

Rüyanın son kısmından anlaşılıyor ki benimle beraber projeler yapmak isteyen birileri, bu güne kadar yaptıkları bazı yanlış işleri bırakacaklar, temizlenecekler.

Beraber yemek yenilmesinden de anlaşılıyor ki aramızda anlaşmalar sağlanıyor.

Kabloyu duvara sabitleyen taraflar, bu defa sahadaki bazı sorunları çözecek olan taraflar… Bana bırakmayacalar ve onlar çözecekler. Çözecekleri şeylerin, benim için de sorun olan şeyler olduğu anlaşılıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın