Kamyoncular…


Şunların hallerine bakın. Hiç okumuş, yetişmiş, tekamül etmiş, tecrübeler edinmiş gibi duruyorlar mı? Hiç koca ordunun başındaki komutanlarmış gibi bir halleri, ağırlıkları var mı?

Hepsinde de kamyoncu görüntüsü var. Hiçbirinin sıhhati yerinde değil. Hepsi de solmuş, çökmüş vaziyette. Bu haller insanlar arasında hep alkoliklerde, cinsi sapıklarda, onlarca sene zevkü sefa ile yaşamış ve dolayısıyla vücudunu aşırı yıpratmış dolandırıcılarda, kara paracılarda, İblis için insan katleden ayinci satanistlerde görülür. Bir insanın şu görüntüye ulaşması, öyle kolay iş değildir. Herkes bu kadar düşemez.

Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yahudileşmiş bir gizli Ermeni…

Gen. Kur. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Yahudileşmiş bir gizli Ermeni…

K.K.K. Orgeneral Musa Avsever, Yahudileşmiş bir gizli Ermeni…

Dz.K.K. Oramiral Ercüment Tatlıoğlu ve Hv.K.K. Orgeneral Atilla Gülan Özdemir de gizli Ermeniler. Bayraktar zaten Londra piyonu gizli Ermenilerin, daha doğrusu gizli Ermeni hainler üzerinden Londra’nın…

Türkiye şu kripto hainler yüzünden zaten kaç asırdır belini doğrultamıyor, düze çıkamıyor. Kriptolar her yeri ele geçirdikleri için şu Yunan karşımızda tekrar tekrar artistlik yapabiliyor ve başına hiçbir şey gelmiyor. Güney Azerbaycan meselesinde en sona geldiğimiz, son müdahaleyi yapıp alacağımız halde hiçbir şey yapılmıyor.

Hiç tahsil yapamayıp kamyon, TIR, taksi şoförlüğü yapacak olan kripto kimlikli kişiler, Londra merkezli sistem tarafından Türkiye’nin en kritik kurum ve kuruluşlarının başına getiriliyorlar. Bunlar yüzünden Türk milleti on milyondan fazla bedavacıya bakarken, bir yandan da ondan fazla milleti/ülkeyi besliyor. Bir yerine yüz vergi veriyor. Yetmiyor da neredeyse attığı her adım için bir şeylere hizmet bedeli de ödüyor. Ödeyemiyor bunca şeyi ve sonra akıl almaz faizlerle ödemek zorunda kalıyor. Bunlar yüzünden Londra baronları, İsrail’in hahamları Türklerin parasıyla Karun gibi zengin oluyorlar. Sonra o para gücünü de Türklerin ve Türkiye’nin aleyhinde kullanıyorlar.

Bunlar insan değiller, bunların omurgaları yok. Bunlara laf atmanın da faydası yok. Türk milleti artık bu hainleri boğup atmalı. Kurtuluşun başka yolu da yok.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın