Gömeceğim | Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)


“Paylaşsam bozulur mu, rüya tebdil olur mu” diye düşündüm biraz…

Sonra kendi kendime “Çok çok bir iki hafta daha uzar ve yine de oyundan düşer. Putin’in elimden kurtuluşu yok. Yeminim var ve hiç kimse onu elimden alamayacak. Türkiye’de ona çalışanları da gömeceğim. Dünyayı toptan yakıp geçmem gerekse bile o Putin’i de gömeceğim.

Geçen süre de bize yarar. Geçen süre boyunca da hep onlar dibi görür, biz bu arada daha da kuvvetleniriz ve dünya siyasetini buna daha da hazırlarız. Sabır, öğrenmediğimiz, bilmediğimiz şey mi… Siyaset, bilmediğimiz, yapamadığımız şey mi… Ciğeri beş para etmez pisliklere senelerce adam muamelesi yapmadık mı…

Zaten bunun olacağını, Putin’in ve çetesinin yok olacağını baştan haber vermedim mi, son günlerde bile herkesin anlamasını sağlamadım mı… Bunca astrolog ve medyum da bunu görmüyor mu… Ruslar ve Putinler, kendileri bile biliyorlar neler olacağını. Ölmüş de mezarını kazmamışlar, ben neyi uzun uzun hesaplıyorum.” dedim.

Ve paylaşıyorum…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın