Geri dönüş yok

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Bu sefer ben yanilacağım galiba

Seçim rafa kalkmış gibi sizin ifade ettiğiniz şekilde

Öyleyse yıllardır öngördüğümüz şekilde Türk milleti en büyükve gerçek kurtuluş savaşına hazırlanmalı

Tayyipten ve bütün piyonlardan kurtulmalı

Mehmet Fahri Sertkaya: – Seçimin olmayacağı çoktan kesinleşti ve tekrarla ilan ettim. Beklenen vakit de geldi. Dünya cehenneme dönecek bile olsa gerçek hürriyetimize kavuşacağız. Buradan geri dönüş yok.

Ben senin gibileri zaten anlayamıyorum. Göz önündeki şeyleri bile nasıl kabullenemediğiniz ve kabullenmek için neden bu kadar beklediğinizi anlamıyorum.

Şu Medvedev güya kehanetlerini ilan etmiş. Söylediklerine bakıyorum, çoğu, yıllardır söylediğim ve çoğunu da yaptığım şeyler. AB çoktan yıkıldı, parçalandı ve açıkça ilan edilmesi kaldı. ABD çoktan çöktü ve parçalandı ama bunun resmen ilan edilip kabullenilmesi kaldı. NATO ise çoktan yok oldu. Şu anda yapmakta olduğum hamleleri yapmak için dünya genelinde yapmam gerekenleri bu güne kadar yaptım. Bunları zaten çok yüksek sayıda insan görüyor, biliyor dünya genelinde… Yine de Medvedev ile dalga geçilmeye çabalıyorlar.

Bir Yorum Yazın