Bunlar iyi günleri…


İYİ Parti isimli sözde siyasi partinin, gerçekte gizli Ermeni organize suç, terör ve ihanet örgütünün İstanbul İl Başkanı olan Buğra Kavuncu (kendisi de gizli Ermeni) söyle demiş:

“(Gizli Ermeni) İmamoğlu’nu belediyeden alıp kayyum atama ihtimalleri çok yüksek. Özür dilerim kimseyi umutsuzluğa sevk etmek istemem ama olmaz dediklerimiz oldu. Görünen o ki süreç hızlandırılıyor.”

İstanbul’u/mfs’yi hafife almanın, ikazlarını dikkate almamanın, mfs’nin damarına damarına basmanın, mfs ile restleşmenin neticeleri bunlar… Kritik karar anlarında “Olmaz olmaz, bir sorun olmaz” deyip geçiştirmenin ve mfs’ye inat yollarına devam etmenin neticeleri bunlar.

İnadına LGBT savunmanın, inadına terörden ve ihanetten yana olmanın, inadına batıdan talimatlar almanın, inadına Türkiye’ye ve Türk milletine ihanet etmenin şimdiki karşılığı bunlar.

Bunlar bir şey değil, süreç yeni başlıyor ve olağan üstü bir hızla tamamlanacak. Bu ülkede, Londra merkezli sisteme çalışan bir tek gizli Ermeni ihanet ve suç örgütü bile kalmayana kadar bu mücadele devam edecek.

Dünyadaki hiçbir tarafın, ülkenin, etkili ya da yetkili kişinin İstanbul’a/mfs’ye inat işler yapma lüksü kalmadı. O kibir abidesi, o inatçı ve küstah gizli Ermeni Ekrem mi yapabilecekti…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın