Dünyanın gerçekleri bunlar


Dünyada basında, medyada ve sosyal medyada estirilen yalan rüzgarlarına kanmayın. Ankebut ağına bağlı ülkeler, hükumetler, iş grupları ve mafyalar, anlattığım gibi hallerde olmasalar, dünyaya anlatıldığı gibi hallerde ve güçte olsalar, şu Japonya tutup da Türkiye’yi suni deprem yapmakla tehdit etmez.

İstanbul’un dünya siyaseti karşısında, İstanbul’un kara para işlerini dünya genelinde bozması karşısında, İstanbul’un biyonik robotları ifşa etmesi ve çarpması karşısında ve daha İstanbul’un pek çok müdahalesi karşısında topluca, sistem olarak çöktüler. Şu anlarda acınası hallerdeler.

Ben bunun böyle olacağını iki yıldan fazla süredir tekrarla yazdım. “Topluca çökerlerken, sadece suni afetler yapabilirler, karşımızda başka bir şey yapamayacaklar. Suni afetler yapmalarına karşı da tedbirler almalıyız.” dedim. Kaç kere, zorlaya zorlaya, ülke gündemine oturacak kadar büyük ses getirdim, kamuoyu oluşturdum. Hain Ankara hükumeti mecburiyetten açıklamalar ve yönlendirmeler yaptı ama hepsinin içi boştu. Hiçbir gerçekçi tedbir alınmadı. Bu hususta da sadece hükumet mensupları değil, ilgili/yetkili çok sayıda kişi yargılanacak.

İşte haber verdiğim o günler yaşanıyor. Buradan geri dönüş yok, Türkiye de Türkiye ile beraber hareket eden gerçek müttefikleri de hürriyetlerine kavuşacaklar. Bedeli her ne olursa olsun sömürüden, zulümden, haksızlıklardan, insan şeytanlarının türlü kötülüklerinden topluca kurtulacaklar.

Londra merkezli satanist sistem tamamen çökecek. Şimdi ise tamamen çökmeden önce, son bir şans görerek maşaları Rusya’yı kullanıyorlar. Onun da tamamen çökmesine ramak kalayı yaşıyoruz.

Sözde Japon deprem uzmanı Yoshinori Moriwaki’ye Türk milleti adına hediyesi verilecek. Türk milletini tehdit etmek ne imiş, gösterilecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın