Bu bir tehdit


Londra’nın en sadık maşalarından biri olan ve neredeyse topluca insanlıktan çıkılmış ülkelerden biri olan Japonya, kendince Türkiye’yi tehdit ediyor. Sinsi şekilde “Türkiye’yede suni deprem yaparız” demeye getiriyor.

Japon deprem uzmanı Yoshinori Moriwaki bu şekilde konuşma talimatını Japon boşbakanından aldı.

Bu kişinin ve benzerlerinin, bir dakika bile Türkiye’de bulunmaları, Türkiye’nin aleyhine… Bu kişilerle gayri resmi vatan savunucularının değil, resmi devlet kurumlarının, başta da MİT’in ilgilenmesi gerekiyor.

Lakin MİT’in başına çakılmış, kazık misali saplanmış, sabitlenmiş şekilde orada duran gizli Ermeni Hakan Fidan, o sadık Londra piyonu/köpeği Hakan Fidan, bu gibi kişileri kollamakla, bunlara meydan açmakla vazifeli.

Fidan gibiler, talimatları Türkiye makamlarından değil, ya doğrudan Londra’dan ya da ABD üzerinden Londra’dan ya da Rusya üzerinden Londra’dan alıyorlar. Onu oraya getiren Abdullah Gül de Gül’ün kontrolündeki altılı çete de talimatları Londra’dan alıyor.

Moskova “Gelin buraya” dedi, bu gün hemen Rusya’ya koştu o gizli Ermeni Londra piyonları olan Hulusi Akar ve Hakan Fidan…

Sonra, bunlar gibi Londra’dan talimatlı olan Türkiye’deki sözde basın ve medya kuruluşları da her gün milli güvenlik diye konuşup duruyorlar. O basın ve medya ayağı olmasa zaten şu hainleri iki ay bile başta duramazlar, Türkiye’ye ve Türk milletine bu kadar kötülükleri yapamazlar.

Türkiye ele geçirilmişti zaten, hiç cumhuriyet falan da kurulmadı, bunlar bir yana ama hiç bu kadar aleni şekilde ihanetlere, alçaklıklara, sömürüye muhatap olmamıştı. Milletle restleşe restleşe “Evet hainiz, Londra’nın, ABD’nin, Rusya’nın, Çin’in köpekleriyiz. Hainliğimize de devam ederiz.” dercesine işler yapıyorlar, açıklamalar yapıyorlar.

İşin cılkı çıktı, milletimizin ordusuyla, polisiyle, memuruyla bir olarak bunları boğmasının vakti geldi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın