Ağır iftiralar atacaklar |Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Hocam selamın aleyküm rahatsız ettiğim için KB. Çok önemli bir rüya gördüm. Rüyamda 2 tane hain ermeni arkanıza bıçakla yaklaşıyorlardı. Ellerinde 2 tane sivri bıçak vardı. Yüzleri maskeliydi ancak ben onları rüyamda ermeni olduğunu biliyordum. O arada o hain ermeni arkanızdan tam bıçağı sokmaya çalışırken çok enteresan hocam sanki gerçekte bağrıyormuşım gibi rüyamda bağırdığını hatırlıyorum. Ama tarif etmem mümkün değil. Sanki gerçek olduğunu hatırlıyor ve biliyordum. O arada ben “mfs hocam arkanıza bakın” diye bağırdım size. O arada o ermeni in suratına yumruğu vurdum yere serildi. İkinci ermeni de bana yumruk attı. O arada siz sicimle dönüp o ermeninin suratına okkalı bir şamar attınız. Ama tokatmıydı tam anlayamadım yüzünden gerçek manada yine kıvılcım gibi saçıldı. Hocam bu önce ki rüyam gibiydi. Şeytanın birine yumruğunu vurmuştum ikincisi kolumu tutup bükmüştü bu rüyamda öyleydi. Hocam çok dikkatli olun çok korkunç bir rüyaydı. Yüce rabbim İmam MEHDİ hazretlerimizi ve onun evlatlarını başımızdan eksik etmesin

Yüzlerinde kar maskeleri vardı. Bunlar böyle başka yerden özel çağrılmışlardı. Ancak ben onları ermeni olduğunu rüyamda biliyordum. Ancak yüzlerini göremedim. Ondan önceki rüyamda ise hocam bir polis memuru gördüm. Tipi şmyleydi:

Siyah ve beyaz karışık saçı, ortaya yakın ufak yüzü, masmavi gözü vardı. Üstünde polis üniforması. Bana o ermeni rüyasından önce de “bak şu karşı binada pkk’lı hainler var dedi. Çok büyük girişimde bulunacaklar dedi. Bunları bu binaya yerleştirdiler ki insanlara zarar versinler” dedi. Sonra kaybolup gitti. Çok önemli rüyaydı ikisi de. Bunları rahatsız etmek için anlatmadım ama belki hikmeti vardır diye anlatmak istedim. Kaç gündür böyle rüyalar görüyorum hocam.

Mehmet Fahri Sertkaya: V.a.s. Yaşanmakta olan ve yaşanacak olan bazı şeyler sana malum olmuş. Endişe etme, bana hiçbir şey yapamazlar ama bunların asırlardır mesleği olmuş canilik, teröristlik, kan dökmek. “Vatandaşlardan hiç kimsenin canlarını yakamazlar” diyemem. Rüyalarından anladığım o ki bana çok ağır iftiralar atacaklar ama sonunda masumiyetim, temizliğim yine meydana çıkacak

İftira atanlar da gizli Ermeni ve terörist kişiler ve gruplar olacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın