Türkiye’deki gizli Ermeni paralel devlet çöküyor – 87

Türker Ertürk de gizli Ermeni. Azılı bir Türk/İslam düşmanı.

Ömür Gedik de gizli Ermeni

Cem Uzan’ın da bir yanı gizli Ermeni.

Dünya genelinde, son asır içindeki en büyük dolandırıcılardan biri olan…

Sadece Telsim üzerinden bile Türk milletinden çok büyük paralar çarpmış olan…

Diğer şirketleri üzerinden Türk milletinden çarptığı paralarla başka ülkeleri besleyen, ihya eden…

Tesis ettiği kanalizasyon çukuru gibi sözde TV kanalları üzerinden doksanlı yıllarda bu ülkede ahlakı, maneviyatı, insanlığı, merhameti, komşuluğu, iyiliği yerden yere vuran… Yüzlerce atom bombasından daha yıkıcı darbeleri kahkahalar atarak vuran…

Ramazan gününün iftar vaktinden hemen sonra, sahibi olduğu TV kanallarında sansürsüz/filtresiz halde yayınlattığı batı fimlerinde hayvanlar gibi çırılçıplak çiftleşen insan şeytanlarını uzun uzun izlettiren…

Türkiye’deki küçücük çocuklar, daha çocukluktan itibaren ruh hastası olsunlar, cinsi sapık olsunlar diye elindeki imkanları seferber eden…

O zamanlardan beri her türlü kara para işlerinin de içinde olan…

İslam’a ve Türklüğe karşı yapılabilecek en şeytanca saldırıları bulduğu her fırsatta ve en ileri seviyede yapan…

Türkiye’nin bu zamanda ahlaken bu kadar berbat halde olmasında, her yeri tacizin ve tecavüzün sarmasında ve sayısız çocuk ile kadının hayatlarının kararmasında en büyük payı olanlardan biri olan…

Şeytanlık seviyesini ve zararlarını sesli özetlemek için bile birkaç saat gerekecek kadar büyük bir pislik olan Cem Uzan’ı, adam yerine koyarak ve defalarca yayına çıkartıyorlar.

Koca memlekette hiç gerçek insan, gerçek Türk kalmamış gibi…

Bir de her gün yayınladıkları videolarda kendilerini dürüst karakterli, vatanın ve milletin iyiliğini isteyen insanlar gibi gösteriyorlar.

Hayır… Farklı kripto gruplar, birbirleriyle çatışırken Türk, Müslüman, vatan ve millet sevdalısı, insanlığın iyiliğini isteyen kişiler rolü oynuyorlar.

İşte bu kadar şeytanlaşmış, bu kadar kuralsızlaşmış, bu kadar omurgasızlaşmış pislikler, çıkıp bu ülkede Türk rolü oynuyorlar.

Bir de şu gizli Ermeni Rifat Serdaroğlu’nu yayına çıkartıyorlar.

Rifat çıkıyor yayına, o gözüne sokulası parmağını da sallaya sallaya Adıtürk palavraları atıyor. Evet, hiçbir tarihi gerçekliği olmayan palavraları şu senede bile savurup üfürüp duruyor. Sanki her dürüst insanın gözlerinin önüne, Adıtürk’ün aslında ne olduğu ve ne olmadığı binbir türlü somut delille serilmemiş gibi… Burada da bitmiyor.

Her şey açıkça gözler önünde iken, bin türlü somut delili/ispatı göz ardı etmeyip de dürüstçe davranan, Adıtürk hakkında gerçekçi ve haklı tavırlar sergileyenleri yerden yere vurma hakkını kendinde görüyor. Bu şartlarda bunu yapan kendisi güya ahlaklı, vatansever, karakterli ve millet sevdalısı, medeni, çağdaş, şu, bu oluyor… Yapmayanlar da insan bile değiller ona göre… Pisliğe sarmışlar, başka bir şey değil. Beş dakika bile dışarıda gezmesine izin verilmeyecek, topluma maddi ve manevi zararlar vermesin diye yargılanıp hapsedilecek karaktersizler, bu ülkede güya vatan, millet mücadelesi verecekler ve bir de akıl almaz bir şekilde seçimlerde aday olabilecekler.

Pislik herif, bir de parmağını sallaya sallaya, salyalarını akıta akıta, hakikati çoktan görüp kabullenmiş ve haklı tavırlar sergileyen yığınlara sövüyor, yetmeyip tehdit ediyor.

Gerçek Türkün yumruğunu yemeyenler, yumruklarını balyoz zan ediyorlar.

İyice kabak tadı verdi bunları Adıtürkçülüğü de omurgasızlığı da milleti tahrik edip durmaları da…

Bir de şu terörist tipli, şarapçı tipli gizli Ermeni haini, şu İhsan Eliaçık’ı, İslam’ı en doğru şekilde bilen adam diye pazarlıyorlar. Bu görüntünün peşinden, doğru İslami kabullenişlere kuralsızca saldırıyorlar. Bunun adı casusluk… Bunun adı vatana, millete, ümmete, insanlığa ihanet ve bir de bunlar kendilerini doğru/değerli kişiler, düzgün karakterli gerçek müslüman Türkleri ise sorunlu kişiler olarak gösteriyorlar. Yerlerine İblis geçse, tam olarak bunu yapardı, daha ötesi zaten mümkün değil.

Cem Uzan’ın onlarca senedir yaptığı ihanetlerin aynısını Zanka TV denilen kanalın arkasındakiler de fiilen yapıyorlar. Buna rağmen, hukuk devleti olduğu iddia edilen Türkiye’de, derhal yargılanarak ceza evlerine doldurulmuyorlar da hala yayıncılık yapabiliyorlar. Yetmiyor da aralarından bazıları seçimlerde aday olabiliyorlar.

Bu mu milli güvenlik? Bu mu hukukun üstünlüğü? Bu mu basın hürriyeti? Bu, apaçık şekilde şeytanlık…

İşte şu da gizli Ermeni Cemil Kılıç…

Kısa süre önce, içindeki pisliği daha açık şekilde gözler önüne serdi, nasıl bir sinsi münafık olduğunu ve İslam düşmanı olduğunu ortaya döktü. Şikayet de edildi. Din kültürü öğretmenliğinden uzaklaştırıldı.

Memlekette öyle bir gizli Ermeni paralel devlet var ki üç beş tane ayyaş ve yiyici gizli Ermeni bir araya gelerek, kolayca bir yayın imkanı oluşturarak, istedikleri gibi İslam dinine ve müslümanlara saldırabiliyorlar.

Üstelik lafa geldiğinde Türklüğü, müslümanlığı, adaleti, hakkaniyetli olmayı, karakterli olmayı, hukukun üstünlüğünü v.b. kimseye bırakmayarak.

MİT de zaten Milli İstirahat Teşkilatı, yatıyorlar daima… Milletin vergileri ile maaşları veriliyor, onlar yatıp bunları izliyorlar hatta çoğu da bunları kollayıp destekliyorlar. Çünkü MİT de bu gibi kripto kimlikli kişilerel dolu.

Sonra ne oluyormuş? Güya Türkiye’de milli güvenlik varmış. Güya Türkiye seçim güvenliği varmış güya Türkiye’de seçimler oluyormuş ve sonuçları da meşru oluyormuş. Yesinler böyle seçimleri…

Türkiye’de an itibariyle bir seçim güvenliği yok. Olması için en az iki sene devlet kurum ve kuruşları içinde, özel sektör içinde, sözde STK’ler içinde ve millet içinde temizlik yapılması gerekiyor.

Rıfat Serdaroğlu da bir gizli Ermeni

Rifat!

Derhal bana ulaşarak ya da herhangi bir kripto kanalında yayına çıkarak ya da sosyal medya hesaplarını kullanarak bana rest çekersen de çekemezsen de vatan hainisin. Omurgasız ve çift kimliklisin. Karaktersiz ve hakkaniyetsizsin. Yalancı ve aldatıcısın. Buna rağmen dürüstlük satan bir numaracısın.

Kalk ayağaaa! Kaç kişiyi ardından ayağa kaldırabiliyorsun bir göreyim. Haydi, sövdüğün kitlenin arasındayım, açıkça da karşıma çıkarak bir sövmeyi, ezmeyi, tehdit etmeyi dene, seni bekliyorum. İstediğin her yerde de somut ve şüphesiz delillere dayanarak Adıtürk’ünü ve yaptıklarını tartışalım. Herkes görsün ne kadar karaktersiz olduğunuzu ve buna rağmen nasıl rollere büründüğünüzü…

Yavuz hırsız, ev sahibi bastırıyor. Başka izahı yok bunun…

Doğru Parti denilen ve başında Rifat Serdaroğlu’nun bulunduğu organize suç, terör ve ihanet teşkilatının Başkanlık Divanından kişileri paylaşıyorum…

Avam Apaydın gizli Ermeni
Cezmi Orkun gizli Ermeni
Hasan Basri Şentürk gizli Ermeni
Haydar Çakmak gizli Ermeni
Mehmet Aslan Ünal gizli Ermeni
Musa Haluk Akar gizli Ermeni
Nihat Babaözü gizli Ermeni
Nizamettin Bulut gizli Ermeni
Oktay Erdağı gizli Ermeni
Şükrü Haluk Günuğur gizli Ermeni
Nesrin Günel İçay gizli Ermeni
Ümit Turpçu gizli Ermeni
Erol Önder gizli Ermeni
Koray Karcı gizli Ermeni
Ümit Özdemir gizli Ermeni

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın