Hangisi?


Şu 45 milyar dolar gerçekten yardım mı, yoksa danışıklı savaş sırasında döndürülen kara para işlerinden Zelenski’ye, çetesine, bunların arkasındaki Yahudi hahamlarına ve onlara bağlı sözde iş adamları grubuna düşen pay mı?

Zelenski’nin resmi kimlikli ve kimliksiz çeteleri tarafıdan kaçırılarak batı ülkelerine satılan Ukraynalı genç kadınların, genç kızların, çocukların, bebeklerin, ayrıca organların bedeli mi? Aynı sırada yapılan uyuşturucu ve silah kaçakçılığı işlerinin bedeli mi?

Bu kadar büyük paralarla, verildiği iddia edilen binlerce tank, ayrıca obüsler, toplar, tüfekler, İHA’lar, hava savunma silahları ve mühimmatlarla hala Rusya mağlup edilememiş mi? Sahi nerede bunların görüntüleri, ne zaman hangi bölgede gerçek bir çatışma yaşanmış da bu kadar askeri araç ve malzeme kullanılmış? Kullanılmamışsa neden verilliyorlar ve şu anda neredeler?

Ruslar bu yaşanana savaş bile demeyip de özel askeri operasyon diyorlar. Biden’in yine devreleri arıza mı yapıyor yoksa bütün insanlık ahmak yerine mi konuyor?

Şu Ukrayna danışıklı dövüşünde iyice saçmalamaya, mantıksız işler yapmaya, açıklar vermeye başladılar. Biden, savaş suçlularının yargılanmasını da istemiş. Bu savaşın en büyük suçlusu kendisi değil mi? Kara paralar Rusya’dan daha çok ABD’ye akmıyor mu?

Ortada gerçek bir savaş ve gerçek bir özel askeri operasyon bile yok. Ortada, birbirleriyle danışklı restleşerek, basın ve medyayı da kontrol altında tutarak insanları ve organları nakite çeviren birkaç satanist ülke lideri var. Bunlar, resmi ordularına bağlı birimlere ve askerlere bile kara para işleri yaptırıyorlar. Bunlar, kendilerinin emrinde çalışan Satanist kara paracı mafyalara da bölgede her Allahsızlığı yaptırıyorlar. Sonra kürsülere çıkırak, kameraların önüne çıkarak beraberce tiyatro sergiliyorlar. Bu dünyada en başta yargılanması ve idam edilmesi gereken kişilerin en başında Biden ve sonra Kamala geliyor.

Lanet pislikler… İyice sonları geliyor.

___________________________________________

Güncelleme: 23 Aralık 2022

“Ruslar bu yaşanana savaş bile demeyip de özel askeri operasyon diyorlar.” dedim.

Yine üstüne 24 saat bile geçmeden bakın ne oldu…

Putin suretinde imal edilmiş olan biyonik robot, bunca zaman sonra ilk defa “savaş” dedi.

Ne kadar köşeye sıkıştıklarını içeriden bilseniz/görseniz, hallerine çok gülersiniz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın