Bende geri vites yapmak yok


Bu iş buradan dönmeyecek ve sonuna kadar gidilecek. Mühlet zamanı, nasihat zamanı bitti.

Hatırlayanlar olacaktır. Yıllar önce Facebook’ta uzun süre bir kapak fotoğrafı kullanmıştım. Üzerinde “Vur dediler vurdum. Sus dediler sustum. Yık deselerdi canınıza okurdum” yazıyordu. İşte o günler geldi.

Diğer bir kapak resminde “Sanmayın ki bu kadar ihaneti öylece izliyoruz. Elimiz tetikte, vaktin gelmesini bekliyoruz” yazıyordu. O günler de geldi.

Şu anda bile çok büyük hadiseler/gelişmeler oluyor hem Türkiye’de hem de dünya genelinde… Arkasından daha da daha da büyük hadiseler olacak.

İngiltere, mani olunamaz şekilde devasa bir kaosa sürükleniyor. Rusya daha şimdiden bataklık gibi… ABD daha da kötü. Sanki dünya durmuş, kilitlenmiş, batmış gibi…

“İlk nereyi feda etsek” diyorlar. Koca koca dünyalı ve uzaylı yetkili adamlar arasında oturup ağlaşanlar, yaşananlara hala inanamayanlar var ama bunlar bile iyi günleri… Hep taşınmalar var, uzaylı türler taşınıyorlar. Buradan açıkça anlatmadığım çok şeyler var. ABD’deki son depremin arka planını bile anlatmadım. Daha yüzlerce meseleyi de anlatmadım.

Herkes canına, ailesine, malına, parasına, sermayesine sahip çıksın. Hiç kimse Ankebut Ağı için, İblis için, Deccal için hiç yere ölüp cehenneme gitmesin. O paralarla hem temiz işler yapacaklar hem de hiç sorun yaşamadan büyük ve sürekli kazançlar elde edecekler.

Hala yanlış safta duran bütün tanıdıklarınızla vedalaşın.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın