Gizli Ermenileri oyundan düşüreceğim

Gizli Ermeni Emine Erdoğan’ın nasıl bir insan şeytanı pislik olduğunu, nasıl da şeytanca işlerin içinde olduğunu, çok yakında peş peşe yayınlayacağım somut delillerle gözler önüne sereceğim.

Ardından bütün dünya da karışsa, umurumda olmayacak. Bedeli her ne olursa olsun o İngitere’yi ve onun başı çektiği dünya üzerindeki satanist sistemi çökerteceğim.

Siyasi/idari ve askeri yetkililerin eşlerinin, kızlarının, oğullarının her yere gittiği, her programa katıldığı, hiçbir yetkisi olmadığı halde sık sık bir yerlere çıkıp devlet adına konuştuğu, devlete/millete her dakika türlü türlü masraflar ve sorunlar çıkarttığı sistemi tek hamlede, keskin bir müdahale ile ve kalıcı olarak kaldıracağım.

Hem kamu harcamalarında çok büyük bir tasarruf sağlandığı gibi, hem de büyük bir hızlanma ve ayrıca sükunet sağlanacak.

Binbir türlü tartışma, inatlaşma, nefsi mücadele ve sorunlar da bir anda ortadan kalkmış olacak.

Karısının, kızının emrine girmiş ve fitnesine/fesadına kapılmış hiç kimse kamu hizmetinde bulunamayacak.

Eldeki delillere ve sahanın vaziyetine bakılınca, gizli Ermeni ve terörist Abdullah Gül’ün ilk tutuklananlardan biri olma ihtimali çok yüksek görünüyor. Gizli Ermeni ve terörist Ahmet Davutoğlu’nun altılı çeteyi ilk satan kişi olması ihtimali de çok yüksek.

Meral Akşener kaçmayı denerken, hemen öncesinde etrafındaki kara paracılardan ve kripto kimlikli kişilerden de büyük paralar çarpmayı deneyecektir.

“Mfs bizim ismimizi de bu gün yarın yazar” diye kendi aralarında konuşan kripto Ermeni ve Yahudi hakimlere buradan “Çok isabetlisiniz.” demek istiyorum ve ekliyorum:

– Yurt dışına kaçmaya çalışmanız ahmakça olur. Kaçabilenleriniz bile kısa sürede geri getirileceksiniz. Dünyanın hiçbir ülkesinin İstanbul’la restleşme gücü daha şimdiden kalmadı. Tayyip’ten ve Abdullah Gül ile altılı çetenin başındaki teröristlerden bile daha çok sizlerden nefret ettim. Sizlerden çektim. İntikamım bütün dünya genelinde konuşulacak. Endişelenmeyin, yaşayacağınız her şey hukuka uygun olacak, sonunuz da öyle…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın