Türkiye’deki gizli Ermeni paralel devlet çöküyor – 69

Emin Işık da Fethi Gemuhluoğlu da İbrahim Ethem Gören de gizli Ermeni…
Abduhadi Timurtaş gizli Ermeni

Esad Coşan gizli Ermeniydi

Bu nedenle Erbakan’la ve teşkilatıyla arası iyi idi. Sonradan araları bozuldu ve asıl konu, Müslümanlardan vurdukları paraların bölüşülmesindeki adaletsizlikti. Bir de Erbakan’ın aşırı kibirli, alaycı, geçimsiz ve yalancı bir kişi olması, kendisi gibi kripto kişilere de hep yalan konuşup kazık atmasıydı.

Esad Coşan, gizli Ermeni Fethullah Gülen’le ve teşkilatıyla da uğraştı. Sonra burada duramadı ve yurt dışına sürgün oldu. Orada şüpheli bir trafik kazasıyla öldü. Bunlar da yakında mahkemelerin konuları olacak.

Zaman aşımı denen saçmalık da olmayacak.

Adı geçen Metin Karabulut da gizli Ermeni.

Şu Mehmet Doğan da büyük hainlerden. Ermeni/Çingene kırması. Güya Türk dilini ayakta tutmak buna ve benzerlerine kalmış.

Ömer Sevinçgül gizli Ermeni

Mehmet Şevket Eygi’nin soyunun bir yanının Rum/Ermeni, bir yanının da Yahudi olduğunu yazmıştım. Ayrıca çok eskiden beri MİT casusu olduğunu da yazmıştım.

Sıfatına bakılmaz Çingene bir münafık olduğu halde Allah dostu diye pazarlanan İngiliz piyonu Nazım Kıbrısi’yi… Sıfatına bakılmaz Kürt/Ermeni/Çingene kırması bir pislik herif olduğu halde Bediüzzaman diye pazarlanan Said-i Nursi’yi… Ve benzeri kripto kişileri, Mehmet Şevket Eygi’nin hala inatla müdafaa etmesinin sebebinin bu olduğunu, kendisinin de kripto olması olduğunu yazmıştım. O sıra, yine etkili bazı kişilerin de gerçek kimliklerini ve maksatlarını peş peşe yazmıştım.

Kısa süre sonra ben haksız şekilde ceza evine konuldum. Yazdığım o yazılara dair hiç kimse bana hiçbir şey soramadı. Çıktığımda Mehmet Şevket Eygi de gerçek yüzünü yazdığım kişilerden bazıları da şüpheli şekillerde ölmüşlerdi. Aralarında çok yüksek rütbeden emekli olmuş subaylar da vardı.

Söz konusu bütün yayınlarım Akademi Dergisi arşivinde bulunabilir.

Şu Çingene/Ermeni kırması hain Murat Bardakçı’yı tekrar anlatmama gerek yok. Biliyorsunuz zaten…

Bu gibiler her yerde birbirlerini bulurlar. Biri PKK teröristi gizli Ermeni, diğeri güya İslamcı yazar gizli Ermeni olsa bile çok iyi geçinirler.

İskender Pala da gizli Ermeni ve azılı Türk/İslam düşmanı bir kişi…

Coşkun Aral gizli Ermeni
Mustafa Yazgan Çingene/Ermeni kırması

Büşra Sönmezışık da gizli Ermeni
Alev Erkilet gizli Ermeni

Cansu Canan Özgen’i anlatmama da gerek yok. Eski takipçiler hep biliyorlar.

Ben ona darbeler vurdukça, koca bir değil, birkaç ihanet teşkilatı onu karşımda, ayakta, varlıkta tutmak istedi. Çok şeyler yaşandı. Aynı anlarda Caner Taslaman’ı, Emre Dorman’ı ve daha onlarcasını ayakta ve ekranlarda tutmaya çalıştılar. Neticede mağlup oldular.

Cansu Canan Özgen’in soyunun bir yanı da gizli Ermeni

En aciz ve çaresiz hale düştüğünde, bana inat onu TV kanalında çalıştıran Acun Ilıcalı da gizli Ermeni. Acun da çok büyük bir insan şeytanı, kara paracı ve hain bir kişi. Kaç senedir, kaç farklı zamanda, hakkında ve çevresi hakkında neler neler yazdım, bir kere mindere gelemedi/ler

İlginç olanı şu ki savcılar da bütün bu yaşanan süreçleri izlediler. Bu alçaklara hiçbir şey yapmadılar da benim açıklarımı aradılar. Onu da bulamadılar. Çünkü yok…

Koray Avcı Çakman gizli Ermeni

Uğur Dündar, Emin Çölaşan, Rahmi Turan, Yılmaz Özdil, Necati Doğru, Saygı Öztürk gizli Ermeniler… Bir yanından başka soylar gelenler/karışanlar da var. Lakin, yıllardır sabah akşam İslam’a ve gerçek Müslüman Türklere saldıran Sözcü paçavrası, çoğunlukla/kuvvetle gizli Ermeni olanların paçavrası…

Sözcü paçavrasının yazarlarından olan

Soner Yalçın, Deniz Zeyrek, Ege Cansen, Murat Muratoğlu da gizli Ermeniler.

Sözcü de MİT’in Ermeni kanadının yayın kuruluşlarından biri… Tıpkı Oda TV ve diğerleri gibi…

Aytunç Ergin, Nedim Türkmen, Ruhat Mengi, Ayşe Sucu, Yekta Güngör Özden, Sultan Uçar da gizli Ermeniler.

Sözcü paçavrasının spor yazarları olan

Ercan Taner, Lemi Çelik, Alican Özcan, Yasin Yıldırım, Tarık Eryiğit ve Devrim Demirel de gizli Ermeniler.

Bunlardan da soyu karışık olanlar var ama hep bir yanları gizli Ermeni…

Bahadır Çokişler, Ümit Genç, Fatih Söylemezoğlu, Can Ataklı, Ümit Zileli, Memduh Bayraktaroğlu da gizli Ermeniler.

Size biraz da şu “Uyanış ve Aydınlanma | Mukaddes Pekin Başgil” isimli kopya kanaldan bahsedeyim.

Kanal, ilk bakışta Ezber Bozan TV kanalının kopyası… Aslında Akademi Dergisi’nin çok basit ve çok yetersiz ve çok art niyetli bir kopyası… Zaten Ezber bozan Akademi isimli Youtube kanalı da Akademi Dergisinde yıllarca okuyan, yetişen, ufukları açılan kripto kimlikli hainlerin açtığı bir kopya kanal.

Hedefleri ise tek değil. Hep o çok şaşırtıcı gerçekler, sistem tarafından çok ağır şartlarda sansürlenen Akademi Dergisi üzerinden değil de bu gibi kanallar üzerinden kalabalıklara, tabana duyulsun istediler. Hem de Akademi Dergisinde anlatılan sarsıcı gerçekleri daha çok büyük kalabalıklar duymadan önce bile tahrif etmek, çarpıtmak istediler. Hem de derhal Akademi Dergisinin tesir gücünü kırmak, “bunları konuşabilen başka insanlar da var” mesajı vermek istediler. Hepsini de ellerine ayaklarına bulaştırdılar, rezil oldular.

Ayrıca bu gibi kanallar hep gizli servislerle, Türkiye içindeki ve dışındaki kripto kimlikli tarikatlarla ve kara paracı çevrelerle paslaşa paslaşa fonlandı, yönlendirildi.

Youtube kanalının görünür yüzü olan Mukaddes Pekin Başdil bir gizli Ermeni…

Hülya Canpolat da gizli Ermeni

Daha önce konu ettiğim Eray Hacıosmanoğlu kodlamalı, itikadı ve fikirleri ne niyeti çok çok bozuk gizli Ermeni kişi de olması gerektiği yerleden/kanallardan birinde yine…

Abdullah Canıtez gizli Ermeni
Burak Öz gizli Ermeni
Selin Özdemir gizli Ermeni

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın