Mümkün, mümkün…


Bütün bir milleti ya da bütün insanlığı tesiri altına alacak büyüler yapmak mümkün ve bunlar insanlık tarihi boyunca hep yapıldı, yapılıyor.

Bunların yapılmasını, bir cin olan ve bütün insanlığa düşman olan İblis istiyor.

Dünyadaki dünyalı ve uzaylı bütün satanistler yani İblis’in peşinden gidenler de zaten topluca ayinler yaparak (aynı süre içinde dünyanın farklı farklı yerlerinde grup grup halinde ayinler yaparak) insanlığa topluca büyüler de yapıyorlar. Ya da eş zamanlı olarak dünyanın her yerinde benzer büyüleri yaparak da bunu yapıyorlar.

Mehmet Ali Bulut da onlardan biri, ileri seviyede büyücü bir gizli Ermeni.

Programdaki Ertan Özyiğit, Ali Selman Demirbağ ve Ümit Özdemir de gizli Ermeniler. Onlar da cincilik, büyücülük işlerinde boş değiller.

Şu Ali Selman Demirbağ, on yıldır tutmadıkça, talep görmedikçe zorlanıyor, milletin önüne çıkartılıyor. Çok vasıfsız bir kişi olduğu halde, mesela Akademi Dergisinde ya da yerli yabancı kitaplarda ya da web sitelerinde yıllar yıllar öncesinde anlatılmış olduğu halde belli başli konularda, oradan buradan toplayarak yeniden kitaplar yazıyor. Buna rağmen hala sahada kalabiliyor. Her seviyeden izleyici, Ali Selman’ın bu halini ve vasatın altındaki duruşunu kısa sürede fark ettiği halde, yine de ekranlara çıkmak böyle gizli Ermeniler için mümkün oluyor.

Sonra versinler gazı, demokrasi, basın hürriyeti, ifade hürriyeti diye diye…

Ne güzel memleket be…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın