Ben size hakikati anlatayım


Şu kripto kimlikli hainler, sık sık ekranlara ya da Youtube kanallarına çıkıp “CERN’de neler oluyor, neye ulaşılmak isteniyor” diye konuşuyorlar ama gerçeği hiç anlatmıyorlar.

CERN de bir satanist projesi… Orada çok çok yüksek sayıda satanist ayinleri yapılıyor. Dünya insanlığına, en çok da Müslüman Türklere ve İstanbul’a karşı yapılan o ayinler sırasında İblis’e her yaştan ve cinsiyetten dünya insanları ve ayrıca hayvanlar kurban ediliyor. Bu sırada işkence, tecavüz ve her şeytanlık yapılıyor ve aynı zamanda topluca ve çok ağır büyüler yapılmış oluyor. Bunlarla, en çok da insanlığın zihinlerinin bulanıklaşması, konuları anlamaması, her şeytanlığa karşı tepkisiz kalmaları hedefleniyor.

Lakin CERN’ün yapılmasında ve kullanılmasında asıl maksat, ayinler yapmak değil. Asıl maksat, dünyanın etrafını kuşatmış olan Kaf dağını yani Van Allen radyasyon kuşağı da denilen enerji kalkanını yani Zülkarneyn seddini aşmak. O setti bozabilmek, dağıtabilmek için CERN’de çok derin çalışmalar ve denemeler yapıyorlar.

Bunları yapanlar da aslında dünya insanları ve devletleri değiller. O setti aşamadıkları için en az 8 bin senedir bu dünyada mahsur kalmış olan ve yer altı şehirlerinde gizlice yaşayan uzaylı türler, bu işin de arkasındalar.

Bu işin de yer yüzü planında görünen merkezi Londra… Dünyada insanlığa zararlı ne kadar iş varsa, ne kadar satanist varsa, ne kadar proje/şirket varsa, bir şekilde sonunda Londra’ya bağlıdır.

Şu programdaki Dilara Sayan, Olgun Aydoğdu ve Serhat Ahmet Tan da gizli Ermeniler ve Londra merkezli sisteme bilinçli şekilde çalışıyorlar. Bu nedenle ekranlarda yer bulabiliyorlar, iyi para kazanabiliyorlar. Ruhlarını Şeytan’a çoktan satmışlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın