Suçüstü olan Ümit Özdağ kaçıyor

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Paylaşımımızdan sonra biri böyle bir yorum yapmış ama cvp yok üzerinden bir gün geçmesine rağmen

Çok büyük bir iddia halbuki buna kim olsa cvp vermeli

Mehmet Fahri Sertkaya: Geçen defa o Bengisu isimli Adnancı avukatı “Zafer Partisine katıldı” diye tanıttı. Ben müdahale ettim de topluca suçüstü olmadılar mı? Topluca kaçışmadılar mı? Bengisu profilini kapatıp kaçmadı mı?

“O Ümit Özdağ buraya gelecek” diyerek ve etiketleyerek paylaşımlar yaptım da gelebildi mi? Sahaya gelebilecek olsa orada gelirdi, gelirlerdi.

Ümit Özdağ’ın Adnan Oktar’dan farkı yok. Ümit de çok büyük bir pislik. Kara paracı, katil, yalancı, karaktersiz bir şerefsiz… Türklükle de en ufak bir bağı yok.

Şu şartlarda anasına bile sövülse susmak zorunda. Lakin ekranlarda deli kanlı adam rolü oynamaya çalışıyor. Hepsi de danışıklı dövüşüyor. Arada ayrılık ve çatışma olan kısımlar, ittifak olan kısımlardan çok çok daha az.

Bizim kriterlerimize uymadığı için paylaşmam. Lakin “Peçeli kedicik Adnan Oktar a çok yakın dans etti” başlığını aratanlar, Zafer Partisine katılan avukat diye tanıtılan ve sonra hemen sırra kadem basmak zorunda kalan Bengisu’yu, Adnan’ın önünde dans ederken görebilirler.

Hukuk Fakültesinde hala talebe olduğu için, o vakit yüzüne peçe taktırıp da oynatmış.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın