İlgilenmiyoruz


Suriye’nin meşru Cumhurbaşkanı Beşşar Esed’e bağlı olan silahlı güçler (resmi ordu ve milisler), Suriye’deki TSK unsurlarını vururlarsa hatta toptan imha ederlerse dahi Türkiye olarak karşılık vermeyeceğiz. Oraya asker, araç, silah, mühimmat, erzak, para desteği vermeyeceğiz. Suriye’nin meşru vatan müdaafasına saygı göstereceğiz. BOP karşısında devleşmesine destek vereceğiz.

Bütün ikazlarıma rağmen hala Suriye sınırlarında bulunan TSK mensuplarını, MİT mensuplarını, idari amirleri Türkiye vatandaşı olarak saymıyoruz. Başlarına neler geleceği ile ilgilenmiyoruz. Bu Türkiye tek başlı bir ülke olacak ve emirleri hain ve gayr-i meşru Ankara hükumetinden değil, sadece İstanbul’dan alacak.

Aksi halde hiçbir taraf başına gelenlere şaşırmayacak.

İçimizdeki Ermenistan’dan, İçimizdeki İsrail’den talimatlarlar alan ve hatta bunların adamlarından teşekkül etmiş olan Ankara hükumeti ve Genel kurmay kademesi, çok çok kısa süre sonra Divan-ı Harpte yargılanıp asılacaklar. Türkiye kısa süre sonra çok büyük karışacak ve karışıklık şiddetlenerek devam edecek.

Suriye’de TSK ve MİT mensubu olarak bulunan kara paracılar, caniler, yağmacılar, organcılar zaten hep kriptoların paralel devlet teşkilatlarının adamları. Zaten bunların katli vacip.

| mfs

(Foto: Beşşar Esed, BOP’u Suriye’ye gömen askerleriyle iftar ediyor.)

Bir Yorum Yazın