Gitmemeleri gerekir

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: – Selamün aleyküm Hocam,size birşey sormak istiyorum.Bizim burdaki Hoca Hanimlar Ümre üzerine cok duruyorlar,Peygamber efendimiz 3 Ümre sonra Ümre ile beraber Hac vazifesini yapmiş.Önce Hac vazifenimi yapman gerekiyor yoksa Ümremi?Hac farz ibadet 4 defa ümreye git sonra Hac vazifeni yapamazsan ne olacak?Onlarda diyorki yok Peygamber efendimiz 4 defa Ümreye gitmiş bizde öyle yapmamiz gerekiyormuş.Bilgilendirirseniz memnun olurum.

Mehmet Fahri Sertkaya: V.a.s.
Onların hepsi kriptolar… Kara paraları çok azaldı ve artık eskisi gibi değiller, kendilerini belli etmek pahasına hamleler yapıyorlar.

Öyle hoca efendi ve hoca hanım diye bildiğiniz kişiler arasında Adnan Oktar organize suç, terör ihanet örgütünün mensubu olan kara paracı gizli Yahudiler ve Ermeniler bile var. Dinlemeyin onları. En tepe noktasına kadar ele geçirilmiş olan cemaatimizin bütün faaliyetlerinden ayrılın, uzaklaşın ve sistemi besleyenlerden değil de kilitleyenlerden olun. Kara paraları, vurgunları kesilince onlar orada iki gün bile durmazlar. O çileyi çekmezler.

Ayrıca Kabe’de de vaziyet hiç iyi değil. Şu zamanda hanım kardeşlerimizin Umreye değil, hac yapmaya bile gitmemeleri gerekiyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın