Gülperi Güneş


Kanuna göre değil de keyfine göre, yargısız infaz yaparak bana hapis cezalarını peş peşe veren ve uzun süre içeride kalmamı sağlayan hakime Gülperi Güneş de gizli Ermeni ve gizli Hristiyan… Çevresinde Alevi rolü oynayan çok gizli Ermeniler var.

Yıllar önce de yazmıştım onun rüşvetçiliğini, gizli Hristiyan olduğunu, hükumet üyeleri ile paslaştığını, Adnan Oktar’la, Soysuz’la paslaştığını, bu nedenle karşımda en temel hukuk kaidelerini bile hiçe sayıp aldığı talimatlar gereği bana cezalar yağdırdığını…

Şimdi ismine, soy ismine bakınca hemen şifrelemeyi çözebiliyorsunuzdur.

Bu davaların Yargıtay kısmında da yine gizli Ermeni ve gizli Yahudi ve mason hakimleri vazifelendirdiler.

Yüzlerce somut ve meşru/yasal delil, bir saniye bile umurlarında olmadı. Adıtürk de Adıtürk deyip duranların tamamına yakını, hep böyle insanlık dışı, vicdansızca davranışlar sergileyebilen hainler… Bu hallerine rağmen kendilerini çağdaş, bizleri yobaz ilan edebilenler. Şeytan’a pabucunu ters giydirebilecek kadar ayarını kaçırmış kişiler.

Gülperi Güneş’in, kendi namına benden şikayetçi olduğu davalar da olağan akışta ilerlemedi. Olağan akışta ilerlese, doğru düzgün ifadem alınsa ve soruşturmalar yapılsaydı, yaklaşık on gün önce devlet kurumlarımızdaki gizli Ermeni ve gizli Yahudi paralel devlete temiz eller operasyonları yapılmıştı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın