“Tayyip’i ölmüş gördüm” |Rüya tabirleri

(Bu yayın, Mehmet Fahri Sertkaya’nın sosyal medya uygulamasında bir takipçisi ile yazışmasının tek taraflı olarak yayınlanmış halidir)

Akademi Dergisi takipçisi: Hocam s.a rüyamda köyümüze namaza Cumhurbaşkanı Tayyib ve kalabalık bir ekip gelmişti . Ben onlardan uzaklaştım kaçtım daha sonra Tayyib dahil 2 kişi ile beraber öldüğünü kabirlerini gördüm .. Kabirlerden o iki kişinin mezarı çok acı çekiyorlardı bunu hissettim hatta mezarları çökmüş fena haldeydi .. Hayırlı günler..

Mehmet Fahri Sertkaya: V.a.s. Tayyip ve beraberindeki iki kişinin öldüğünü mü gördün? Gördüğün mezarların üzerleri açık mıydı? Kefenleri var mıydı? Tayyip’i ölmüş ve mezarda mı gördün?

Akademi Dergisi takipçisi: Evet. Kesinlikle.

Mehmet Fahri Sertkaya: Çok iyi, canı cehenneme…

Akademi Dergisi takipçisi: Eyvallah hocam

Rüyada Kabir Görmek

Rüyada görülen kabir genel olarak oldukça ürkütücüdür. Bu açıdan rüya yorumcuları tarafından da pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Kabir rüyada hapishane olarak ifade edilir. Kişinin yakın zamanda herhangi bir suç işleyerek hapis yatabileceğini ya da genel olarak hapis hayatı yaşayabileceğini ifade eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada görülen kabir ev olarak ifade edilebilir.
Bu durum tamamen rüyanın içeriği ile alakalı olan bir durumdur. Rüya yorumlarını en doğru şekilde yapabilmek için rüyanın içeriğini en iyi şekilde analiz etmek gerekmektedir.

Rüyada Kabirde Yattığını Görmek
Bir kişi rüyasında sürekli olarak kabirde yatıp kalktığını bu durumda bu bölgenin evi olduğunu görürse eğer rüya sahibi zenginse kısa zaman içerisinde fakirleşerek tüm malını kaybedeceği söylenir. Bu durumda kabirde yatmak rüyası özellikle durumu iyi olanlar için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Dikkatli olunmasında fayda vardır.

Rüyada birinden kaçmak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına ve böylece hayatında aşama kaydedeceğine rivayet edilir. Rüyada birinden kaçmak, rüya sahibinin yapacağı işlerden emin olacağı, çevresinin hayırlı ve iyi kalpli kimselerle çevrili olacağı ve bu sayede arkadaşları, dostları ve akrabaları ile tatsız bir şey yaşamayacağı ve kötü bir anısının bulunmayacağı anlamına gelir.

Akademi Dergisi takipçisi: Bunları kendimiz için mi değerlendireceğim hocam


Rüyada Ölmeden Mezara Girdiğini Görmek


Rüyada ölmediği halde mezara girdiğini gören kimse eğer kadınsa yakın zamanda istediği gibi bir kişi ile karşılaşarak evlenir. Bu rüya o kimsenin kuracağı yuvaya, iyi huylu ve tatlı sözlü bir hanıma işaret eder. Erkekler içinse bu rüya iş yaşamında meydana gelecek olumsuz gelişmelere veya bir suçtan ötürü yargılanmaya delalet eder.

Mehmet Fahri Sertkaya: Hayır beni temsilen kendini görmüşsün. Tayyip’i yargılatıp asacağım, sana malum olmuş bu şekilde.

Akademi Dergisi takipçisi: Peki hocam

Mehmet Fahri Sertkaya: O vakit gelmiş artık.

Akademi Dergisi takipçisi: Korkutucuydu. Eyvallah.

Mehmet Fahri Sertkaya: Rüyada yaşamak bile öyle, gerçekte bunların ne çekeceğini, ne yaşayacağını hiç düşünme, aklından olursun.

Akademi Dergisi takipçisi: Allah muvaffakiyetler nasip eylesin

Dualarımız her daim sizinle

Bir Yorum Yazın