Şu TRT’de yuvalanmış olan gizli Yahudiler ve Ermeniler, o kadar büyük hainler ki…


Suriye’de çok sayıda şehirde insanların alış verişinin devam ettiğini… Çalıştıklarını, geçindiklerini… Özel araçlarla trafiğe çıktıklarını… Şehirler arası seyahatları da can tehlikesi olmadan yapabildiklerini… Devlet kurumlarının işlediğini ve insanların devlet memurluğu yaptığını…

Anca bu zamanda, böyle bir haberle kabullendiler ve duyurdular. “Her karışından petrol çıkan ve petrolleri sömürgeci malum ülkelere kaçırılan Suriye’de nasıl olur da akaryakıt olmaz.” mealinde haber yapacaklarına, bunu yapıyorlar. Hala “Esed çökmeli, Suriye düşmeli, halleri iyi değil” diye bilinçaltına mesajlar yolluyorlar. Oysa Esed güçleri sınırlarımıza kadar dayandı. Hala vatan müdafaası için savaşıyorlar.

Şu TRT’deki hainler de milletimizin vergileriyle besleniyorlar, Türk ve Müslüman rolü oynuyorlar ve sonra 7/24 milletimize, devletimize ve bölgemize ihanet ediyorlar. İngiltere’ye, ABD’ye, İsrail’e, Büyük İsrail projesine çalışıyorlar.

Suriye tarafında ölen yüz binlerce sivil, mülteci düşüp mafyalara kurban olan milyonla kişi, ağlayan analar, eşler ve çocuklar bir saniye bile umurlarında olmadı, olmuyor.

Ayrıca bu meselenin Türkiye tarafında da seksen milyon mağdur kişi var. Vergileri çalınıp da BOP kapsamında sözde mültecilere verilen vatandaşlarımız var. Bu vatandaşlarımızın milyonlarcasının çocukları peynir, et, süt yiyip içemez haldeler. Kendi vatanında parya muamelesi gören, harp kaçkınlarının yanında ikinci sınıf muamelesi gören koca bir millet var. Hiç umurlarında değil. Hepsini topluca TRT’nin bahçesine indirip TRT’nin canlı yayını eşliğinde asmak farz üstüne farz.

Süreç boyunca binlerce yalan haber yaptılar. CNN international’ın, El Cezire’nin çalışanları bile daha yolun başında topluca istifa ettiler, “Her gün yalan haber yapıyoruz. Suriye’de Esed katliam yapmıyor. İddia edilen patlamalar, çatışmalar da yok.” dediler ama bunların umurunda olmadı.

Lanetullahi teala aleyhim ecmain

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın