Sanki yabancı bir yere gitmiş


Deccal’ın ve İblis’in dünyayı cehenneme çevirmekte ve o ayarda tutmakta merkez olarak kullandığı İngiltere’nin, İstanbul’daki sözde Başkonsolosu Kenan Poleo, BAYKAR’a gitmiş.

Başkonsolos değil, aslında organize bir suç, terör ve ihanet çetesinin liderlerinden biri olan kara paracı Poleo, “Dünyanın önde gelen teknoloji ve savunma şirketi BAYKAR’ı ziyaret ettim. İlham veren CEO’su Haluk Bayraktar’ile büyük buluşmamız sonunda gerçekleşti” şeklinde üfürerek BAYKAR balonunu daha fazla şişirmeyi denemiş. Bu kaçıncı denemeleri ama yine de istedikleri kadar şişmiyor ve demek ki bu balon iyice şişmeden patlayacak.

“Büyük buluşma” demiş, “sonunda gerçekleşti” demiş, oysa arka plandan hep bir aradalar. Her türlü ihaneti, pisliği, kara para işlerini beraber yapıyorlar. BAYKAR zaten gerçekte İngiltere’ye ait olan firmalardan biri… Yaptıkları da uçan tenekeler, başka bir şey değil.

Boş yere oyalanıyorlar. 80 milyon insanı toptan ahmak zan ediyorlar. Sansürlerle, yalan haberlerle dünya insanlığnı kontrollerinde tutabileceklerini zan ediyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın