OHAL


Çok kısa süre sonra Türkiye’de OHAL şartları oluşacak. Bu, şimdiden kesinleşti ve artık buradan geri dönüş yok.

Türkiye içindeki ve dışındaki bütün taraflar buna istiyorlarsa hazırlansınlar, istiyorlarsa umursamasınlar. Ben her zamanki gibi önden yazıyorum.

Ayrıca, şu sıralarda da karşımızda duran, Türkiye’nin iç işlerine, milli güvenlik meselelerine karışan ülkelere karşılığımız da OHAL şartlarına göre olacak.

Onların Türkiye içinde ne sözde konsolosları, ne sözde büyük elçileri, ne sözde askeri ateşeleri, ne resmi ya da gayr-i resmi mekanları, ne iş adamları, ne siyasette ve bürokraside paslaştıkları adamları ne saha elemanları kalacak. Hepsi ezici müdahelerle ve en kısa sürede topluca alınacaklar.

Türkiye’deki şu tahammül edilemez gizli Ermeni ve Yahudi pislikler, devletin bütün kurum ve kuruluşlarından temizlenecekler. Türkiye gerçekten hür bir devlet olacak ve Türkiye’de, İngiltere/İsrail/ABD/Rusya/Çin başta olmak üzere, başka ülkelerin menfaatlerine hizmet eden tek bir kişi bile kalmayacak.

Sonra devlet gücümüzle birlikte Güney Azerbaycan içindeki gizli Ermenistan’ı ve eş zamanlı olarak Suriye’deki bütün yabancı unsurları temizleyeceğiz.

Buna bir manada 3. dünya savaşını başlatmak da denilebilir. Doğrudur, biz o savaşı da çok istiyoruz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın