İlkay Buharalı gibi Erhan Kolbaşı da gizli Ermeni…


Hatta yayına çıkarttıkları kişilerin tamamına yakını da kripto kimlikli kişiler.

Sorsanız hatta sormasanız bile, sürekli olarak “Müslümanız, Türküz” diyorlar. Hatta hain Erhan, lafa geldiğinde Türklüğü kimseye bırakmadığı dağdağalı cümlelerle konuşuyor ama hepsi yalan… Hepsi organize bir ihanet teşkilatı kapsamında işlenen organize suçlar…

Çıkıp her gün Müslüman milletin itikadını, fikriyatını daha da daha da bozmaya oynuyorlar. Bunu da en sinsi şekilde, sürekli Türklük vurgusuyla yapıyorlar. Açıkça saldıran düşman ordularından binlerce kere daha tehlikeli düşmanlar bunlar…

Adıtürk de Adıtürk deyip durmaları da bundan… Onca kan dökerek, onca katliam yaparak, onca devlet terörü sergileyerek Adıtürk’lerini dokunulmaz yapmışlardı, hala onu maske, onu kılıf, onu araç yaparak Müslüman millete sinsice gavurluk yapıyorlar. Daha doğrusu yapmaya çalışıyorlar.

Haktan Akdoğan’ı seneler önce iyice ifşa ettim diye, geri çekilmeden önce bu Erhan Kolbaşı kodlamalı gizli Ermeni’yi çıkarttı her yere, meşhur etti, sonra geri çekildi.

Kütük gibi de bir herif… Bir şey bildiği de yok, anlatabildiği de yok. Güven veren, etkileyen bir enerjisi, havası, ses tonu, hitabeti, zekası, hiçbir şeyi yok.

Ateş koru misali Türk gençleri ise, onca gayretlerine ve mücadelelerine rağmen hiçbir yerde görünemiyorlar.

İşte ben böyle demokrasiyi, böyle cumhuriyeti, böyle ifade hürriyetini yıkıyorum. Bunların hepsi yalan ve Türkiye’de hiç bunlar olmadı. Hep bu söylemler ve kavramlar arkasında İngiliz piyonluğu yapan gizli Ermeniler ve gizli Yahudiler oldu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın