Türkiye’deki gizli Ermeni paralel devlet çöküyor – 30

Mustafa Akgedik de gizli Ermeni
Orhan Karakurt da bir gizli Ermeni
İsmail Öntaş da bir gizli Ermeni
Murat İlkan da bir gizli Ermeni
Hüseyin Gülerce de bir gizli Ermeni
Ergün Taşçı da bir gizli Ermeni
Suat Önal da bir gizli Ermeni
Hadi Özışık da bir gizli Ermeni
Özkan Altun da gizli Ermeni
Erkan Akçay da bir gizli Ermeni
Mehmet Kasapoğlu da bir gizli Ermeni

Selahattin Demirtaş ve yakın çevresi, ülkeyi terk etmeyi değerlendiriyorlar. Gizli Ermeni terörist Selahattin Demirtaş’ın mahkumluğu da yalandan… Geçenlerde basına da yansıdı ki özel uçaklarla oradan oraya uçuyor. Güya mahkum… Ne imiş, ebeveynleri hastalanmış. Böyle bir uygulama yok. Sadece vefat ettiklerinde cenaze merasimine katılma talebinde bulunur, kabul olunursa jandarmalarla ve elleri kelepçeli halde götürülür, getirilir. Yol masrafları da mahkumdan alınır.

Millet yemeye ekmek bulamıyor, güya cezalandırılıp içeri tıkılmış olan teröristin özel jet masraflarını bile ödüyor. O Selo ve çetesi, o jete bir lira yakıt parası dahi vermez. Devletimizi babalarının çiftliği gibi kullanıyorlar.

Diğer gizli Ermeni terörist Abdullah Öcalan’ı ise onlarca yıldır balla, kaymakla beslediler, besliyorlar. Hepsinin masraflarını zavallı milletmizin cebinden çıkıyor.

Teröristlere baktırıyorlar, harp kaçkınlarına baktırıyorlar, ondan fazla ülkenin milletine baktırıyorlar. Şu Türkiye ne kadar çok yükü taşıyor ama yine de yıkılmıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın