Türkiye’deki gizli Ermeni paralel devlet çöküyor – 27

Erkan Mumcu da bir gizli Ermeni

Yaşı çok genç olanlar bilemeyeceklerdir. Gizli Ermeni, kara paracı, kumarbaz, mafya boşbakan Mesut Yılmaz’dan sonra, ANAP’ın başına gizli Ermeni Erkan Mumcu geçti bir süre… Erkan’ı siyasete Mesut Yılmaz sokmuştu.

Erkan muhtelif bakanlıklar da yaptı. AKPKK’ye katıldı ve Milli Eğitme Bakanlığı ile Seyahat (turizm) bakanlığı da yaptı.

Turgut Özal’ın soyunun bir yanı Yahudi, bir yanı Ermeni, bir yanı Kürttü.. Karısı Semra ise gizli Yahudi yanı ağır basan biriydi. ANAP’ta her zaman gizli Ermeniler de tesirli oldular.

Gizli Ermeni Arif Ahmet Denizolgun, ANAP’ın tabela partisine döndüğü, seçmeni ve teşkilatı kalmadığı 2002 seçimlerinde ANAP’ı destekledi. Cemaatimizin oylarını ANAP’a yönlendirdi. Bu hususun çok da üzerine düştü ama cemaatimizin idaresini ele geçiren kriptolar da grup gruplardı. Çok fireler verilse de yine de ANAP çok iyi oy aldı.

Adile Kurt Karatepe de bir gizli Ermeni

Adile Naşit benzeri bir gizli Ermeni kodlaması…

Şükrü Başdeğirmen de bir gizli Ermeni

Erkan Mumcu’nun memleketi Isparta…

Melissa Bağcı da bir gizli Ermeni
Ertekin Durukurt da bir gizli Ermeni

Sabetaycı gizli Yahudi Adnan Menderes, soy adı kanunu çıkınca , önce Ertekin soy adını almış, sonra erkek sevgilisinin Menderes soy adı aldığını anlayınca gidip soy adını Menderes’e çevirmişti.

Pek çok kod hem gizli Ermenilerde hem de gizli Yahudilerde ortak olarak kullanılıyor. Zaten Ermeni-Yahudi karışık soylardan gelenlerin sayısı çok çok fazla.

Hacı Yakışıklı da bir gizli Ermeni

Yakışıklı mı yoksa yak-ışıklı mı?
Ne diyorsunuz, gizli Ermeni mi?
Bu kadar vasıfsızlığı ve güven vermeyen siması ile nasıl oluyor da bu kadar yükseliyor ve bizim gibilerin karşısına anında çıkan sistem, bunların önünü senelerce kesemiyor?

Kesemiyor mu, kesmiyor mu? Yanındaki da Akit’in kurucu sahiplerinden Karahasanoğlu…

Yıllarca, gizli Ermeni ve çok ileri seviyede insan şeytanı olan Mustafa İslamoğlu’na, sahibi olduğu Nakit paçavrasında sözde İslami yazılar yazdırdı. Toplumdan ve okuyucu kitlesinden ve hatta Akit’in diğer bazı yazarlarından çok sert tepkiler yükselmesine rağmen, Müslüman hoca rolüyle İslam’a saldıran İslamoğlunu orada tuttu, yazdırdı.

Sonra Kayseri Develili olan İslamoğlu’nun, bir erkek çocuğuna tecavüz ettiğinin resmi belgesi çıktı piyasaya da gerçek Müslümanlar bir rahat nefes aldılar. İslamoğlu’nu her şeye rağmen arkalayan sistem mecburen geri durdu. Bunda da Akademi Dergisinin çok büyük payı, hizmetleri oldu.

Engin Altan Düzyatan da bir gizli Ermeni

Bakın şimdi nasıl da hemen çözeceksiniz…

Gürbüz Doğan Ekşioğlu da bir gizli Ermeni

Kazım Karabekir de gizli Ermenilerdendi.

İktidardaki Sabetaycı gizli Yahudilerle anlaşamıyordu. Muhalefet yapmasına rağmen, diğer muhalifler gibi de yok edilemiyordu. Çünkü bağlantıları, gücü vardı. Ordumuzdaki gücü çok fazla olmasaydı, Sabetaycı Kamal Adıtürk’e muhalefet eden diğerleri gibi kesinlikle asılacaktı.

Gürbüz çocuklar operasyonunu insan ve yetim sevgisinden ötürü yapmadı. Ordumuzu iyice gizli Ermenilerle doldurmak için yaptı. Çok haince bir niyetle, çok güçlü bir dip darbe vurdu. Hala onun ve çetesinin pek çok uygulamasının sıkıntıları çekiliyor bu ülkede…

Mağduru oynamaya çabalayan Ekrem İmamyan da o çetenin günümüz mensuplarından biri…

Rahşan Gülsan da bir gizli Ermeni
Ali Tekin de bir gizli Ermeni
İdris Akbıyık da bir gizli Ermeni
Büşra Sanay da bir gizli Ermeni
Bengi Başer de bir gizli Ermeni
Soner Arıca da bir gizli Ermeni

Gizli Ermeni Kadir İnanır’ın yeğeni…

Melih Ecertaş da bir gizli Ermeni
Cengiz Alçayır da bir gizli Ermeni
Tuğrul Selmanoğlu da bir gizli Ermeni
Erdem Özveren de bir gizli Ermeni
Cafer Gülseven de bir gizli Ermeni

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın