Türkiye’deki gizli Ermeni paralel devlet çöküyor – 3

Giray Kaleli de bir gizli Ermeni…

Mustafa Yeneroğlu da bir gizli Ermeni…

Bülent Tezcan da bir gizli Ermeni…

İrfan Değirmenci de bir gizli Ermeni…

Özgür Demirtaş da bir gizli Ermeni…

Abdurrahman Dilipak da bir gizli Ermeni…

Şu Abdurahman Dilipak’ın, İran Ermenileri de soyu birleşiyor. Kızı da hakiki bir rahibe… Başka bir dini incelemek için okuduğu iddiası bir palavra… Sahada çok geniş bir kitle biliyor kızının rahibe olduğunu.

Ayrıca Dilipak, ileri seviyede bir ibne, ahlaksız, lüzumsuz, omurgasız ve son süreçte aklını da zorlamış bir hain…

Zaten Türkiye’de Türklüğü ve Müslümanlığı tamamen yok etmeye oynamış olan gizli Ermenilerin, söz konusu İran olunca, İran güya İslam devleti olarak göründüğü/bilindiği halde bile, İran hakkında olumlu ya da hiç değilse sakin konuşmaları… İran’ı yerin dibine geçirmemeleri… İran’a karşı en ufak bir mücadelenin içine girmemeleri de hep bundan…

Bunlar burada gizli Ermeniler, diğerleri de güya İslam devleti olan İran’daki gizli Ermeniler. Orada da molla hatta Ayetullah rolüne kadar her role bürünüyorlar.

Sonra arka plandan paslaşarak çocuk, bebek, kadın, organ, silah, uyuşturucu, nükleer madde dahil aklınıza gelen gelmeyen her şeyin kaçakçılığını yapıyorlar.

Bu nedenle terör bitmiyor bu ülkede… Çünkü terör örgütleri ve otorite boşlukları olmazsa, bu işleri yapamazlar. Güçlü bir otorite, askeriyle, polisiyle, istihbaratçısıyla bunları kısa sürede suç üstü bile yapar. Anladınız mı dönen oyunları, neden bunca zamandır bu kadar masumun canının yandığını?

Anladınız mı 45 milyon gerçek Türk, güney Azerbaycan’da gerçek bir hürriyet mücadelesi verirken şunların organize şekilde neden sustuklarını… İş idamlara kadar vardığı halde neden umurlarında bile olmadığını?

Türkiye’de gerçek Türk basın ve medyası yok, hiçbir zaman da olmadı. Çünkü daha Osmanlı açıkça parçalanmadan iki asır önce bile bunlar iktidarı gizlice, sinsice, haince ele geçirdiler.

Bunların çapları, vasıfları da böyle organize ve büyük işlere yetmezdi. Görünürde İngiltere bunları her şeyleri ile organize etti, destekleri, sevk ve idare etti. Daha arkada Ankebut Ağının konseyleri aslında bu işleri planladı yaptı. Daha arkada ise İblis ve Deccal bunu yaptı. Deccallar asırlardır İstanbul tarihi yarımadasının altındaki gizli şehirde yaşıyor ve bütün bu işleri o organize ediyor.

Eren Erdem de bir gizli Ermeni…

Erkan Baş da bir gizli Ermeni…

Şu Ay-kut Er-doğdu isimli gizli Ermeni ve Hristiyan terörist…
Birkaç yıl önce bir TV kanalında canlı yayında iken, çok sinirlendiği bir anda “Tanrının oğlu gelse gücü yetmez” mealinde bir söz söylemişti.

Sonra herkes sorgulamaya başlamıştı “Bu kişi gizli bir Hristiyan mı” diye… Sonra onu bile gündemden hızlıca düşürdüler.

İşte Atatükçülük, cumhuriyet, demokrasi, laiklik, çağdaşlık vb söylemlerin hepsinin arkasında kripto kimlikli kişiler var. Bu söylemler de onların bu Müslüman Türk ülkesinde her şeyince gâvurca ayarda olması ve o ayarda kalması için kullandıkları kılıflar… Başka hiçbir şey değil. Hepsinin tasması, şu bu ülkeden hatta ABD’den dolaşsa bile sonunda Londra’nın, İngiltere’nin elinde…

Londra veriyor emri, bu insan müsvetteleri, Atatürkçülük, laiklik, demokrasi falan filan söylemleri hatta dayatmaları arkasında her türlü ihaneti, kara para işlerini, şeytanlıkları “organize” şekilde yapıyorlar.

Lütfü Türkkan da bir gizli Ermeni…

Canan Kaftancıoğlu da bir gizli Ermeni…

Aylin Nazlıyaka da bir gizli Ermeni…

Fatih Akalan da bir gizli Ermeni…

Beni mi engellemiş, Twitter mı şu hesabı engellemiş, anlamadım.

Fatih Akalan (ak-al-an) şeklinde şifrelemeli ismi olan ve Twitter profili, gizli Ermeni şifrelemeli isimler taşıyan yüzlerce kişiyle bağlantılı olan şahsa, bu güne kadar hiç bulaşmamıştım. Beni engellediyse, çok komik olmuş.

Metin Feyzioğlu da bir gizli Ermeni…

Barış Atay da bir gizli Ermeni…

Fehim Taştekin de bir gizli Ermeni…

Timur Soykan da bir gizli Ermeni…

Levent Gültekin de bir gizli Ermeni…

Ersoy Dede de bir gizli Ermeni…

Bülent Mumay da bir gizli Ermeni…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın