Çok kızdım


Gizli Ermeni, vatan haini, terörist, cinsi sapık, kara paracı, yalancı, yüzsüz, arlanmaz/utanmaz, kibir abidesi, müfteri, peşkeşçi ve son zamanlarda en çok da Çin’in piyonu olan Ekrem İmamyan’a verilen hapis cezası, çok gecikmiş bir cezadır.

Hukuka ve vicdana uygun bir ceza değildir. Zira sadece bir suç türünden verilmiş bir cezadır. Diğer suçlarından ötürü de yargılanmalı ve hak ettiği cezaları peş peşe almalıdır. Hukuk devleti olmanın gereği budur ve söz konusu diğer suçlarından ötürü yargılanması da böyle gecikmemelidir. Ayrıca İBB’nin idari kadrosu içindeki suç ortakları, terör destekçisi kişiler de derhal yargılanmalıdır.

Türkiye, hiç zaman kaybetmeden gizli Ermeni, terörist ve Londra piyonu omurgasız böcekleri temizlemelidir. Bunların İran, Irak ve Suriye’de çevirdikleri kanunsuz işlere, yaptıkları casusluklara, nüfuz casusluklarına, devlet sırlarını vermeye ve daha onlarca suç türüne göre de yargılamalar yapılmalıdır.

Ayrıca Türkiye’nin en kısa sürede karışması ihtimali görülüyorsa, bundan asla kaçınılmamalı ve şu hainlerin temizlenmesine, çıkacak karışıklık da vesile edilmeli. Şer görünen de kesinlike hayır olacaktır.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın