Yemin ediyorum


İran’da göstericilerin asılmasına eliyle, diliyle, yetkisiyle/imzasıyla aracılık yapanları hatta yaptığı haberlerle yardım yataklık yapanları hatta infazı gerçekleştiren cellatları bile meydan yerlerde astıracağıma yemin ediyorum. Bütün dünyanın önünde yemin ediyorum.

Hemen asmam şart değil, çok yakında ordularımla birlikte o topraklardayım ve tekrar yemin ediyorum ki sayıları on binleri bulsa bile hepsini, bu idam kararlarına, bu infazlara karışanların hepsini asacağım. En üst yetkili ve ünlü kişilerden aşağı doğru inerek astıracağım. Aynı şu anda oradaki İngiliz kuklalarının yaptığı gibi, meydan yerdeki infazların videolarını çektirip dünyaya paylaştıracağım. Keyfi şekilde göstericilere sıktırmış, işkence ettirmiş, bir şekilde sakat bırakmış ya da öldürmüş olan resmi yetkili yetkisiz herkesi de idam ettireceğim.

Bunun ardından sırası gelecek ve bu işlerde İran’daki İngiliz kuklalarını arkalayan Rus, İngiliz, Avrupalı, Türkiyeli, Azerbaycanlı, Ermenistanlı, Arabistanlı, Çinli ve ABD’li kişileri de astıracağım. Siyasi şartlar asılmasını uzun süreye yayacak olan kişileri başka başka yollarla kısa sürede öldürteceğim. Bütün bunları “Ben yaptırdım. Sorunu olan karşıma çıksın” diye diye, dünyaya ilan ede ede yapacağım, yaptıracağım.

Şu andan sonra bütün dünyanın her türlü dengesini acımasızca tarumar edeceğim ve melhame-i kübrayı da başlatacağım. Buna da kimse mani olamayacak ve bu vesileyle kısa sürede çok intikam alacağım. Güney Azerbaycan’da uygulanan şeytanlık, üçüncü dünya savaşının çıkış sebepleri arasında tarih kitaplarındaki yerini alacak.

Türk olmaları şart değil, şu andan sonra İran denilen Türk topraklarında asılan her hürriyet savaşçısı, her gösterici karşılığında… İran’ın altındaki yer altı uzaylı şehirlerinden on bin kişi öldüreceğim. Bire, on bin… Asıl katilleri, asıl zalimleri, asıl şeytanları asla göz ardı etmeyeceğim. Yerin altını, üstünden önce cehenneme çevireceğim.

Bu hukuksuzluğa, bu şeytanlığa tepkisiz kalan dünya devletlerinin tamamının uzaydaki uydularını, ana haberleşme sistemlerini, bankacılık sistemlerini ve devletlerinin işleyişini sağlayan ana omurga sistemlerinin tamamını bozduracağım. Bunlar da hemen şu anda itibaren bozulmaya başlanacak. Sivil uçak bile uçuramaz hale gelecekler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

Bir Yorum Yazın