Acilen Suriye’ye operasyon yapacağız


Etrafımızdaki kuşatmayı hemen yaracağız. Suriye’ye acil ve kapsamlı askeri operasyon yapacağız. Karadan da havadan da çok büyük kuvvetlerle gireceğiz. Esed tarafı ile çatışmayacağız, geriye kalan kim varsa hepsini imha edeceğiz. Rusya’yı da danışıklı dövüştüğü ABD unsurlarını da bunlara çalışan türlü türlü terör örgütlerini de yakıp yıkacağız. Sözde İslami terör örgütlerini ise öncelikli olarak imha edeceğiz.

Oradan Kuzey Irak’a ve Güney Azerbaycan’a hızla geçeceğiz. Bütün buralardaki danışıklı dövüşleri hemen bitireceğiz. Türkiye’yi iyice dibe çeken sorunları, merkezlerinde çözmüş olacağız. Attığımız her hamlede hakkımız olarak ganimetler alacağız. Ülkemizdeki mali sıkıntıya hemen reçeteler keseceğiz.

Sonra kuzeye doğru ilerleyip Rusya piyonu Ermenistan’ı ezip geçeceğiz. Sözüm var, öyle peyk ve maşa bir sözde devleti haritada bırakmayacağım. Yeminim var, Kazakistan’da öldürdükleri Türklerin intikamını sadece metafizikle almayacağım. Oralarda meydan yerlerde sallandırdıklarım olacak.

Sonra daha yukarıda Çeçenistan’ı, Çerkesya’yı, Balkarya’yı ve diğerlerini Türkiye’ye dahil edeceğiz. Bir sonraki safhada Kırım’ı Rusyanın işgalinden kurtaracağız. Bütün bunlar en fazla iki ayımızı alacaktır. Hatta iki ay sürmesi bile çok düşük bir ihtimal. Bütün buralarda şu anda devlet otoritesi, hakımiyeti yok. Sorunlarımızın temelinde de bu var. Devletsiz kalmış yığınların yükünü bize taşıttırdılar ve hala taşıtmak istiyorlar.

Rusların ya da Amerikalıların hatta bütünüyle NATO’nun şu an itibariyle bize karşılık verebilecek askeri, ordusu, araçları, teçhizatı, benzini, mazotu, yedek parçası, parası, milleti, davası/mefkuresi, milli birlik ve bütünlüğü yok. Bu ülkelerin tamamında halkları ayaklandırmam sadece bir buçuk günümü alacak. Dünya bu sarsıcı gerçeği görmesin diye, ne kadar bitik olduklarını görmesin diye, haftalardır hatta aylardır birbirleriyle danışıklı dövüşlü açıklamalar yapıp oyalanıp duruyorlar. Güya savaşıyorlar, güya yaptırımlar uyguluyorlar, güya müzakere masaları kuruyorlar. Aslında dünya insanlığına bir tiyatro sergiliyorlar. Yerin altındaki şehirleri bile bitik vaziyette. Önümüzde hiçbir mani yok. Dahası, ayağa kalkabilen olursa onu, öncelikle metafizikle zaten çökerteceğiz. Ordumuza da ağır bir yük düşmeyecek.

Türkiye’deki bütün unsurlar, dünya genelinde benimle birlikte hareket eden bütün hükumetler ve iç gruplar, büyük holdingler, bütün taraflar olağan üstü şartlara hemen hazırlansınlar. Boğazımıza kadar geldi, buradan geri dönüş yok.

Bu dünyada Türk’ün kanını döktürmeyeceğim. Ordularımla yola çıkıp Londra piyonlarını, sonra devam edip Londrada Kraliyet ailesi denilen biyonik robotları imha etmem gerekse bile…

İstanbul burada… “Yapamaz” diyenler hemen ayağa kalksınlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

..

Bir Yorum Yazın